كتابت قرآن، ميراث جاودان بروجردی

كتابت قرآن، ميراث جاودان

ماه نزول پر بركت قرآن و كلام جاودانه خداوند براي بشريت را پشت سر گذاشتيم. بيش از ١٤ قرن است كه اين كلام الهي با بشر از راه رستگاري و نجات سخن مي‌گويد و پس از گذشت ساليان بي‌هيچ تغييري به ما رسيده است و جان‌هاي شيفتگان و تشنگان حقيقت را زنده مي‌كند.
در باب مظلوميت ايران خرم

در باب مظلوميت ايران

نامه آقاي دكتر ظريف به دولتمردان امريكا بيان حالت مظلومانه ايران و مردم شريفش است كه قطعا اقدامي خوب و مناسب است.
شنبه ۰۲ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 23
کد خبر: ۹۴۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: راهپیمایی اربعین نشان از جایگاه دین در وحدت و همبستگی میان مسلمانان دارد که همه آنان به احترام امام حسین (ع) در کنار هم قرار می‌گیرند.

تدبیر24»حجت‌الاسلام و المسلمین سیدرضا اکرمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ابعاد دینی، سیاسی و اجتماعی راهپیمایی اربعین، اظهار کرد: اولین پیام این راهپیمایی که از سال 92 شمسی که در آن 300 هزار نفر به راهپیمایی رفتند تا امروز که این جمعیت بالغ بر 20 میلیون نفر شده است، این است که دو کشور ایران و عراق که هشت سال در برابر هم ایستاده بودند بعد از سقوط صدام با یکدیگر برادر و پایه‌گذار راهپیمایی اربعین شدند و این نشان از جایگاه دین در وحدت و همبستگی میان مسلمانان دارد که همه آنان به احترام امام حسین (ع) در کنار هم قرار می‌گیرند.

وی افزود: پیام دوم این راهپیمایی این است که همایش و نمایشی را برگزار کنند تا پاسخی به جمله «هل من ناصر ینصرنی» امام حسین (ع) باشد و نشان دهد که مسلمانان همچنان خود را وامدار قیام آن امام شهید می‌دانند.

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه سومین پیام راهپیمایی اربعین این است که قدرت و انرژی دین و جایگاه آن به نمایش گذاشته می‌شود، اظهار کرد: ما امروز شاهد این هستیم که در راهپیمایی اربعین از تمام کشورها اعم از یک آفریقایی و یک آلمانی و یک عراقی و ایرانی در آن شرکت می‌کنند تا نشان دهند که وقتی پای دین در میان باشد ظرف یک روز چند ده میلیون نفر مسلمان در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و این از جایگاه و انرژی و قدرت دین سرچشمه می‌گیرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها