ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
کد خبر: ۹۴۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
مشاور سیاسی رئیس جمهور سوریه با بیان اینکه حضور ترکیه و آمریکا در سوریه غیرقانونی و اشغالگری است تاکید کرد: هرگز از شهر رقه دست نمی‌کشیم.
تدبیر24»بثینه شعبان، مشاور سیاسی بشار اسد، رئیس جمهور سوریه در مصاحبه‌ای تلویزیونی اعلام کرد: ترک‌ها و آمریکایی‌هایی که در اراضی سوریه هستند حضورشان غیرقانونی است و دولت سوریه با آنها مثل اشغالگر رفتار می‌کند.

شعبان ادامه داد: سوریه هرگز از شهر رقه‌ای که نیروهای سوریه دموکراتیک تحت حمایت آمریکا در آن حضور دارند، دست نخواهد کشید.

وی گفت: ترکیه امروز کشوری اشغالگر است که نیروهایش در اراضی ما به شکلی غیرقانونی مشابه نیروهای آمریکایی فعالیت دارد.

مشاور رئیس جمهور سوریه خاطرنشان کرد: همه چیز به سوری‌ها و مذاکرات میان سوری‌ها بستگی دارد و امکان ندارد مذاکره‌ای درباره تقسیم کشور یا جدا کردن بخشی از کشور یا عناوینی چون فدرالی شدن مورد بحث قرار گیرد.

وی همچنین گفت که آنچه در کردستان عراق رخ داد باید درسی برای نیروهای کرد باید باشد.

برچسب ها: تدبیر24 ، کردستان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها