ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
کد خبر: ۹۴۷۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰
رییس پلیس راهنمایی ورانندگی استان ایلام گفت‌: زائرانی که خودروشان به پارکینگ منتقل شده است ازطریق شماره سه رقمی 120می‌توانند از محل پارک وسیله نقلیه خوداطلاع حاصل کنند.

تدبیر24»سرهنگ «محسن ناصری» درگفتگو با ایسنا، اظهار کرد: وسایل نقلیه‌ای که در معابرعمومی مهران رها و باعث سد معبرشده بودند به وسلیه‌ی جرثقیل به پارکینگ منتقل شدند.

وی بابیان اینکه برای اطلاع زائران ازمحل پارک وسلیه نقلیه خود با نصب بنر در مسیرتردد وسطح شهر مهران اطلاعرسانی عمومی نیز صورت گرفته است، افزود: درصورتیکه زائران بافقدان وسیله نقلیه خود درمحل پارکش مواجه شد نگران نباشد و می‌تواند با ارایه مدارک شناسایی و هویتی ، خودروی خود را تحویل بگیرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام تاکید کرد: هیچ گونه هزینه‌ای بابت نقل و انتقال و نگهداری از زائران دریافت نخواهدشد
برچسب ها: تدبیر24 ، زائران
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها