قانون اساسي، نيازمند بازنگري میرزایی نیکو

قانون اساسي، نيازمند بازنگري

ما در كشور با تعدد دستگاه‌هاي نظارتي رو به رو هستيم و هركدام از اين نهاد‌ها مسووليت‌هاي خاص در چارچوب فعاليت‌هاي خود دارا هستند.
درخشش ظریف در نشست مونیخ بهشتی پور

درخشش ظریف در نشست مونیخ

کنفرانس امنیتی مونیخ یکی از مهم‌ترین نشست‌های جهانی در زمینه امنیت بین‌المللی و منطقه‌ای و فرصت مغتنمی است برای کشورهای مختلف که دیدگاه‌های خودشان را برای مخاطبان آن و نیز ملت‌های جهان تشریح کنند.
سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
کد خبر: ۹۴۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰
سایت تابناک توضیحاتی به نقل از میرزایی نکو، نماینده دماوند و فیروزکوه درباره مصاحبه‌اش با روزنامه قانون منتشر کرد.
تدبیر24»تابناک نوشت: میرزایی نکو درباره ادعای روزنامه قانون، که به نقل از وی بیان شده و در آن، عبارتی با نام «محسن رضایی باعث شد که متوسلیان آزاد نشود» به تیتر مطلب تبدیل شده است، تأکید کرد: این مسأله حرف من نیست و کاملا نادرست و تحریف شده است.

مصاحبه‌ای در روزنامه قانون با «قاسم میرزایی نکو»، نماینده اصلاح‌طلب دماوند و فیروزکوه منتشر شد که طی آن از زبان این نماینده مجلس، مطالب و موضوعاتی به «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت داده شده بود؛ موضوعاتی که میرزایی نکو آن را تکذیب کرده و «ساخته و پرداخته ذهن» خبرنگار آن روزنامه و برداشت شخصی آنها خوانده است.

قاسم میرزایی نکو، که این روزها در راهپیمایی باشکوه اربعین شرکت کرده و قصد زیارت عتبات عالیات را دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار «تابناک» مطالب مدرج در روزنامه قانون در ماجرای جاویدالاثر «احمد متوسلیان» و اینکه «محسن رضایی» باعث شده که متوسلیان آزاد نشود را کذب خواند.

وی افزود: اولا که خبرنگاری که با بنده مصاحبه کرد، قرار بوده که خاطرات شخصی من را جمع آوری کند؛ اما  امروز بنده در مراسم راهپیمایی اربعین بودم که خبر دادند چنین مصاحبه و چنین تیتری به نقل از من در یک روزنامه منتشر شده است. در حقیقت این مطالب مربوط به 22 مهرماه امسال است که امانت داری و وجدان حرفه ای روزنامه نگاری به هیچ وجه در آن مورد توجه قرار نگرفته است.

وی با بیان اینکه قرار بود این مصاحبه قبل از چاپ به روئت بنده برسد و پس از تأیید من برای چاپ ارسال شود، گفت: متأسفانه با وجود اینکه چنین قراری بود، اصلا مصاحبه برای روئت و تأیید برای من ارسال نشد.

میرزایی نکو درباره یکی از ادعاهای روزنامه قانون که به نقل از وی بیان شده و عبارتی با عنوان «محسن رضایی باعث شد که متوسلیان آزاد نشود» به تیتر مطلب تبدیل شده است، تأکید کرد: این مسأله حرف من نیست و کاملا نادرست و کذب است.

وی یادآور شد: اتفاقا در آن ماجرا آقا محسن به ما کمک کرد و برای چهار تن از بچه‌های ما ویزا گرفت و آنها را فرستاد. اگر متن مصاحبه را هم ببینید، همه کارها توسط فرد دیگری انجام می‌شود و خبرنگار برداشتش این بوده که «محسن رضایی» را هم به آن اضافه کند؛ در حالی که من چنین چیزی نگفته ام.

نماینده دماوند و فیروزکوه اضافه کرد: بنده تکذیبیه‌ای نوشتم و برای دوستان در روزنامه قانون ارسال کرده‌ام تا مطابق با آن تیتر و نوشته های خلاف واقع را تکذیب کنم و البته دوستان هم مطالب نادرست را اصلاح کنند.

به گفته وی، در ارتباط با آنچه هم روزنامه مذکور مدعی شده که گفته‌ام «اختلافات زیادی بین متوسلیان و محسن رضایی وجود داشت» بی انصافی شده و خبرنگار و روزنامه قانون استنباط خود را از سخنان بنده نوشته‌اند. من در مصاحبه فقط از اختلاف سلیقه در عملیات گفتم و آمدن حاج احمد از غرب به جنوب و سپردن نقش مهم عملیات فتح المبین.

میرزایی نکو خاطرنشان کرد: این روزنامه به دو مسأله مهم در مصاحبه اشاره کرده که طبق آنچه گفتم حقیقت سخن بنده این گونه بوده است. خیلی از موضوعات اصلا حرف من نیست. متأسفانه شیطنت کرده‌اند و من هم به آنها گفتم از این کارتان خجالت نمی کشید؟
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها