ریشه‌های زلزله پشت زلزله زارع

ریشه‌های زلزله پشت زلزله

از 21 آبان 96 تا 22 آذر 96 کشور ما پر از اخبار زلزله بود. در کشوری که در سال انتظار ثبت حدود 200 تا 250 زلزله با بزرگای بیش از 4 ریشتر داریم، فقط در 31 روزگذشته 106 زمین لرزه با بزرگای بیش از 4 ریشتر ثبت شد که البته اکثراً پس‌لرزه زلزله‌های اصلی ازگله، سرپل ذهاب با بزرگای 7.3 و سه زمین لرزه 10، 21 و 22 آذر 96 با بزرگای 6.0 در شرق هجدک کرمان بودند.
نابرابري حقوقي؛ تبعات منفي يك نگرش نادرست عبدی

نابرابري حقوقي؛ تبعات منفي يك نگرش نادرست

پس از بست‌نشيني و زنبيل به دستي و انتشار ويدئوهاي تند و تيز عليه قوه قضاييه و روساي دستگاه قضايي و مجلس از سوي احمدي‌نژاد و دوستانش، رسانه‌ها كوشيدند كه مواضع افراد منتسب به جناح اصولگرا را در اين باره بازتاب دهند.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
کد خبر: ۹۴۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
فاطمه سعیدی نماینده مجلس در گفتگو با تدبیر24:
آقای روحانی همه جا این قول را داده بودند. به شعارهای انتخاباتی آقای روحانی هم دقت کنید این وعده ها را خواهید دید. متاسفانه آقای روحانی به هر دلیلی از زنان به عنوان وزیر در کابینه استفاده نکرد
تدبیر24»فاطمه سعیدی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار تدبیر24 ضمن اشاره به تاکید حضور بانوان و جوانان در عرصه های مدیریتی گفت: مجلس در این زمینه از دولت درخواست هایی داشت و دولت هم وعده هایی داده بود. آقای روحانی همه جا این قول را داده بودند. به شعارهای انتخاباتی آقای روحانی هم دقت کنید این وعده ها را خواهید دید. متاسفانه آقای روحانی به هر دلیلی از زنان به عنوان وزیر در کابینه استفاده نکرد. ولی این قول از سوی رئیس جمهور و وزرا به ما داده شد که حداقل یک معاون زن و یک معاون جوان انتخاب کنند. ولی متاسفانه هنوز ندیده ایم که همه وزرا این کار را انجام دهند.

سعیدی در پایان افزود: با تمام ارادتی که به وزرا داریم اگر این کار انجام نشود از ابزار نظارتی خود استفاده می کنیم. ما باید به جامعه پاسخگو باشیم که چرا نتوانستیم از حضور بهترین ها استفاده کنیم.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها