ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
کد خبر: ۹۵۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
ملی پوش پارا شنای ایران قصد دارد ضمن بهبود رکورد آسیا، به مدال طلای بازی های پاراآسیایی جاکارتا هم دست پیدا کند
تدبیر24»ملی پوش پارا شنای ایران قصد دارد ضمن بهبود رکورد آسیا، به مدال طلای بازی های پاراآسیایی جاکارتا هم دست پیدا کند.

شاهین ایزدیار با بیان این مطلب گفت: هدف اصلی ام این است رکورد آسیا را دست کم در دو ماده و در بازی های پاراآسیایی جاکارتا ارتقا دهم.

وی افزود: در مسابقات قهرمانی کشور در دو ماده ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۱۰۰ متر کرال پشت، رکورد ایران را ارتقا دادم. در ماده ۱۰۰ متر کرال پشت ۴۲ صدم ثانیه با رکورد آسیا فاصله دارم. در بازی های پاراآسیایی جاکارتا نیز می خواهم در مواد بیشتری شرکت کرده و مدال طلا کسب کنم.

ملی پوش پارا شنای ایران با اشاره به فاصله رکوردهایش با رکوردهای آسیایی، اظهار داشت: در ماده ۱۰۰ متر قورباغه دو ثانیه، در ۱۰۰ متر کرال سینه ۵۰ صدم ثانیه، در ۵۰ متر کرال سینه ۱۶ صدم ثانیه، در ۲۰۰ متر مختلط انفرادی سه ثانیه و در ۱۰۰ متر کرال پشت چهار صدم ثانیه با رکورد آسیا فاصله دارم و می خواهم در بازی های پاراآسیایی جاکارتا سه مدال طلایی که در بازی های دوره قبل به نقره تبدیل شد را جبران کنم.

وی که در بازی های پارالمپیک ریو به آب زد، گفت: بعد از بازی های پارالمپیک ریو در هیچ مسابقه ای شرکت نکرده ام و فقط مسابقات قهرمانی کشور برگزار شد که دو رکورد ملی را جابجا کردم. مسابقات جهانی شنا نیز در مکزیک برگزار می شود و من تنها کسی بودم که سهمیه حضور در این مسابقات را داشتم، اما اعزام نشدم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها