ارتباط FATF با منافع ملی قنبری

ارتباط FATF با منافع ملی

چندی است که بحث الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی تروریسم و بررسی این موضوع حاشیه‌های زیادی در مجلس ایجاد کرده و دلواپسان همچون موارد گذشته بدون درک و آگاهی دقیق از این کنوانسیون با توسل به ابزارهای مرسوم خود یعنی ایجاد تنش در مجلس موفق شدند بررسی این طرح را تا 2 ماه به تاخیر بیندازند.
ابهام در مصوبه تجمعات کشاورز

ابهام در مصوبه تجمعات

اصل 27 قانون اساسی آزادی تجمعات را به طور مطلق به عنوان یکی از حقوق ملت ایران بیان کرده است. از طرفی قانون اساسی مقرر داشته که تشکیل احزاب، انجمن‌ها و تشکل‌ها آزاد است اما در عین حال صریحا اعلام کرده هیچ کس را نمی‌توان به عضویت در حزبی مجبور و یا از عضویت افراد در احزاب ممانعت به عمل آورد.
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
کد خبر: ۹۵۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
روزنامه هاآرتص گزارش داد، مسئولان اسرائیلی به نمایندگانی از پارلمان اروپا اجازه ورود به اراضی اشغالی را به دلیل تصمیم این نمایندگان برای دیدار با مروان البرغوثی ندادند.
تدبیر24»روزنامه عبری زبان هاآرتص نوشت، وزیران امور داخلی و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی بر این باور بودند که نمایندگان پارلمان اروپا برای دیدار با مروان البرغوثی، از رهبران جنبش فتح در داخل زندان برنامه‌ریزی کرده‌ و این برنامه را داشتند تا با وی در راستای حمایت خود از زندانیان فلسطینی دیدار کنند.

وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت: آن سیاستمداران به صورت مداوم از اعتراضات و تحریم‌ها علیه اسرائیل حمایت می‌کنند و ما اجازه ورود آنها را نخواهیم داد؛ به ویژه اینکه خواهان برگزاری نشستی با البرغوثی هستند.

هاآرتص تاکید کرد، فقط پس از اینکه تصمیم ممانعت از ورود آنها اعلام شد، دولت اسرائیل از وزارت خارجه خود و سفارت فرانسه در تل‌آویو خواست تا تصمیم ممانعت از ورود اعضای این هیئت را به اطلاع آنها برسانند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها