قانون اساسي، نيازمند بازنگري میرزایی نیکو

قانون اساسي، نيازمند بازنگري

ما در كشور با تعدد دستگاه‌هاي نظارتي رو به رو هستيم و هركدام از اين نهاد‌ها مسووليت‌هاي خاص در چارچوب فعاليت‌هاي خود دارا هستند.
درخشش ظریف در نشست مونیخ بهشتی پور

درخشش ظریف در نشست مونیخ

کنفرانس امنیتی مونیخ یکی از مهم‌ترین نشست‌های جهانی در زمینه امنیت بین‌المللی و منطقه‌ای و فرصت مغتنمی است برای کشورهای مختلف که دیدگاه‌های خودشان را برای مخاطبان آن و نیز ملت‌های جهان تشریح کنند.
سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
کد خبر: ۹۵۲۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
تحقیقات نشان داده به غیر از ورزش و رژیم موارد دیگری هم هستند که به جذاب شدن افراد کمک می‌کنند.
تدبیر24»همه افراد جذاب بودن را دوست دارند و وقتی صحبت از جذابیت می‎شود دو موضوع است که اول از هر چیز به ذهن هر انسانی می‎رسد، یکی ورزش و تمرین کردن و دیگری رژیم غذایی. اما موارد دیگری هم هستند که به جذابیت انسان‌ها کمک می‎کنند.

لبخند

محققان سوییسی رابطه‌ای بین خندیدن و جذابیت پیدا کرده است. هرچه مردم بیشتر بخندند و لبخند بزنند جذاب‌تر می‏‌شوند. در واقع حالت شاد صورت قابل انتقال است.

قرمز

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۰ انجام شد افرادی که رنگ قرمز به می‎پوشند افرادی جذاب‌تر هستند و بیشتر زنان جذب مردانی می‎شوند که رنگ قرمز به تن دارند. همیشه پوشیدن لباس‌های رنگی اهمیت دارد، اما پوشیدن رنگ قرمز را فراموش نکنید.

خنداندن

تحقیقات ثابت کرده مردم بیشتر جذب افرادی می‌‏شوند که بیشتر آن‌ها را می‌خندانند. همیشه افرادی که روحیه و انرژی خوبی دارند می‌توانند دیگران را جذب کنند.

توجه

این که شما به همراهتان توجه کنید همیشه باعث می‎شود که جذاب‌تر باشید و مخصوصا اگر این توجه مختص شریک زندگی‎تان باشد عالی خواهد شد.

پاشنه بلند

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۵ انجام شد، آقایان بیشتر جذب خانم‌هایی می‌‎شوند که کفش‎های پاشنه بلند می‎پوشند. در نظرسنجی انجام شده بین آقایان درصد بسیاری به بانوانی رای دادند که کفش پاشنه بلند به پا داشتند

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها