ریشه‌های زلزله پشت زلزله زارع

ریشه‌های زلزله پشت زلزله

از 21 آبان 96 تا 22 آذر 96 کشور ما پر از اخبار زلزله بود. در کشوری که در سال انتظار ثبت حدود 200 تا 250 زلزله با بزرگای بیش از 4 ریشتر داریم، فقط در 31 روزگذشته 106 زمین لرزه با بزرگای بیش از 4 ریشتر ثبت شد که البته اکثراً پس‌لرزه زلزله‌های اصلی ازگله، سرپل ذهاب با بزرگای 7.3 و سه زمین لرزه 10، 21 و 22 آذر 96 با بزرگای 6.0 در شرق هجدک کرمان بودند.
نابرابري حقوقي؛ تبعات منفي يك نگرش نادرست عبدی

نابرابري حقوقي؛ تبعات منفي يك نگرش نادرست

پس از بست‌نشيني و زنبيل به دستي و انتشار ويدئوهاي تند و تيز عليه قوه قضاييه و روساي دستگاه قضايي و مجلس از سوي احمدي‌نژاد و دوستانش، رسانه‌ها كوشيدند كه مواضع افراد منتسب به جناح اصولگرا را در اين باره بازتاب دهند.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
کد خبر: ۹۵۴۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۷
بخشی خانیکی در گفتگو با تدبیر24:
تدبیر24»غلامرضا بخشی خانیکی عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور به خبرنگار تدبیر24 گفت: پتانسیل دانشگاه پیام نور در صورت مهیا شدن شرایط به مراتب بیشتر است. وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر با روند کاهش جذب دانشجو در تمام دانشگاهها روبرو بوده ایم تأکید کرد دانشگاه پیام نور به نحو مناسبی این روند را مدیریت کرده است و شروع حرکت به سمت یک دانشگاه کار آفرین را به صورت مطلوبی طی می کند. حضور 4000 عضو علمی و حدود 10 هزار نفر کادر اداری بیانگر گستردگی خدمات این محموعه علمی کشور است. بخشی خانیکی در ادامه افزود تا پایان آبان ماه 1396 پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی انجام می گردد و متقاضیان می توانند با مراجعه به هریک از مراکز و واحدهای سراسر کشور ثبت نام نمایند همچنین متقاضیان می توانند  اطلاعات تکمیلی از طریق پورتال دانشگاه پیام نور و سایت سازمان سنجش مطالعه نمایند.


رئیس بخش مهندسی کشاورزی دانشگاه پیام نور در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه کاهش تعداد دانشجو باعث نگرانی پرسنل این دانشگاه شده است که مبادا دانشگاه تصمیم بر تعدیل نیرو گرفته شودگفت: تا آنجا که بنده مطلع هستم چینین تصمیمی وجود ندارد و مجموعه مدیریتی دانشگاه در تلاش بر رفع این نگرانی بوده و هستند. وی در بخش دوم سوال که راهکار شما برای خروج از این بحران چیست اضافه کرد معتقدم برای آنکه یک دانشگاه به وظیفه اصلی خود بتواند عمل کند باید فضایی پرنشاط  و آرام برای سه بازوی خود یعنی اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان مهیا کند که ساماندهی نیروها و تبدیل وضعیت پرسنل در شرایط کنونی یک امر ضروری است و همه بدنه پرسنل پیام نور با یک ساماندهی برنامه ریزی شده که تاکنون نیز در دستور کار بوده است از این دغدغه خاطر رها شوند. بنده هم مانند سایر مدیران با تعدیل نیرو مخالف هستم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها