سختي، ابهام، انتظار ظریفیان

سختي، ابهام، انتظار

انتخاب وزير براي وزارت علوم حكايت از اين داشت كه به دلايل عديده، اين انتخاب براي دولت كار ساده‌اي نيست چون نتوانست يكسري از كانديداها را معرفي كند.
چين، ايران را رها نمي‌كند عسگراولادی

چين، ايران را رها نمي‌كند

اخبار ضد و نقيضي در طي روزهاي گذشته در مورد ترك شركت‌هاي چيني از ايران به گوش مي‌رسد، موضوعي كه موجب شد تا اعضاي اتاق بازرگاني روز چهارشنبه ميزبان سفراي ايران و چين، و وزير امور اقتصاد و دارايي باشند تا مسائل و مشكلات في‌مابين ادامه همكاري بين ايران و چين را بررسي كنند.
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 July 23
کد خبر: ۹۵۶۰۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
حواشی اردوهای پرسپولیس در خارج از کشور تمامی ندارد، به طوری که این تیم در آخرین اردوی که برای بازی برابر الهلال در عمان برگزار شد، ۶۰ نفر از جمله پدر یکی از مسوولان باشگاه را به این سفر برد.
تدبیر24»از زمان حضور علی اکبر طاهری بر مسند مدیریت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با حواشی و اتفاقات زیادی علی الخصوص در برگزاری اردوهای مختلف مواجه بوده است. البته حواشی اردوها  فقط مربوط به خوشگذرانی بازیکنان نشده، چرا که در بیشتر مواقع، سفر همراهان زیاد نیز بر این حواشی افزوده است.

پرسپولیس در آخرین سفر خارجی‌اش که به کشور عمان، جهت دیدار برابر الهلال عربستان در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشت، ۶۰ نفر را به مسقط برد که یکی از این افراد پدر یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس بوده است!

در این سفر هم‌چنین ۱۰ نفر با هزینه پرسپولیس برای بلیت فروشی به عمان برده شدند اما جالب است که بدانید در نهایت فقط ۲۰ بلیت از سوی پرسپولیس به عنوان میزبان این دیدار به فروش رسیده است.

نکته جالب دیگر این سفر این بوده که در بین افراد اعزامی به مسقط، خانمی به نام "ن – ل" و آقایی به نام "ع – س" حضور داشته‌اند که این دو نفر در هتل محل اقامت تیم اقامت داده شده‌اند.

البته ناگفته نماند که در اتفاقی کم‌سابقه در طول دوره مدیریت طاهری در پرسپولیس، این باشگاه برای نخستین بار ۴ خبرنگار را هم با هزینه پرسپولیس به اردوی عمان برد تا در جمع ۶۰ فرد حاضر در این سفر، رسانه‌ها نیز نماینده داشته باشند.

این که وزارت ورزش و جوانان به عنوان مالک باشگاه به این گونه ریخت و پاش‌های مدیران باشگاه پرسپولیس نظارت نکرده نکته حائز اهمیتی است اما در این بین سوالی که ایجاد می‌شود این است که چرا نهادهای نظارتی و حراست وزارت ورزش و جوانان و البته هیات مدیره باشگاه اجازه سفر افراد مختلف را با تیم به کشورهای مختلف می دادند.

در باشگاهی که تمام بودجه آن از طریق بیت المال تامین می‌شود آیا بهتر نیست نظارت بیشتری روی سفرها و البته همراهان این سفرها انجام شود؟

برچسب ها: تدبیر24 ، پرسپولیس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها