ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۹۵۷۷۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
‌معاون امور تعاون وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: برنامه ملی فقرزدایی؛ کاهش آسیب‌های اجتماعی، اشتغال فراگیر و توجه به اشتغال روستایی و توسعه تعاون و تعاونی‌ها و مهارت افزایی، امنیت شغلی، صندوق‌ها، بنگاه‌های اقتصادی و توسعه فرهنگی و اجتماعی نیروی کار در دستور کار دولت است.
تدبیر24»دکتر سید حمید کلانتری در شورای اداری شهرستان خاش افزود: در سیستان و بلوچستان باید به مباحث مرزی، جمعیت بالای روستایی، محروم بودن مردم و وجود معضلات حاشیه نشینی توجه باشد و از رقم 1.5 میلیارد دلار از اعتبارات صندوق توسعه ملی سهم اشتغال روستایی معادل 12 هزار تومان و تسهیلات 200 میلیارد تومانی ویژه طرح‌های فراگیر باید به این استان نگاه ویژه‌ای صورت بپذیرد و این امر با تشکیل تعاونی‌ها مانند روستا تعاون و صندوق‌ها و غیره محقق شدنی است.

وی گفت: تنوع قومی و مذهبی و ظرفیت غنی گردشگری و صنعتی استان و منطقه خاش فرصتی ارزشمند برای خدمت رسانی پدید آورده که با تشکیل تعاونی‌های بزرگ می‌توان به حل مشکلات اشتغال مردم کمک کرد.

تاج الدینی معاون پارلمانی تامین اجتماعی کشور نیز در این جلسه با ارائه گزارش آماری در حوزه‌های مختلف خدماتی گفت: چهار بیمارستان در سیستان و بلوچستان از سوی تامین اجتماعی ایجاد شده و طرح‌های توسعه‌ای نیز در حال انجام است.

شماری از مقامات در وزارت کار و سازمان بهزیستی و فنی و حرفه‌ای کشور نیز در حوزه عملکردی خود گزارش دادند.

برای حل مشکلات معلولان نیازمند به ویلچر در خاش و میرجاوه قول‌های مساعدت از سوی معاون توان بخشی بهزیستی کشور داده شد و علاوه بر این دو میلیارد ریال اعتبار برای حل بخشی از نیازهای جامعه هدف در این منطقه اختصاص یافت.

برچسب ها: تدبیر24 ، فقرزدایی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها