شرایط آمریکا برای لغو برجام مناسب است؟ بیگدلی

شرایط آمریکا برای لغو برجام مناسب است؟

صحبت‌های اخیر خانم نیکی هیلی جنجال گسترده‌ای در ارتباط با موشک شلیک شده از طرف حوثی‌ها به سمت ریاض بپا کرد که مدعی بود مستنداتی به‌دست آورده که حکایت از این دارد که‌ این موشک‌ها مربوط به ‌ایران است.
زمینه ظهور پوپولیست دیگر مهیاست! زیباکلام

زمینه ظهور پوپولیست دیگر مهیاست!

بخشی از آنچه ناامیدی نسبت به آقای حسن روحانی خوانده می‌شود، ظاهرا در رابطه با شبه‌ائتلافی است که او با اصولگرایان میانه‌رو دارد.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
کد خبر: ۹۶۰۱۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
روز گذشته سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که حساب‌های شهرداری تهران به دلیل بدهی ۴۷۰ میلیارد تومانی به این سازمان، مسدود شده است.
تدبیر24»زهرا نژاد بهرام: ‪این در حالی است که شهرداری جدید تنها سه ماه است که مشغول فعالیت شده است. در این رابطه، زهرا نژادبهرام به «همدلی» گفت
در ارتباط با بسته‌شدن حساب‌های شهرداری به نظرم می‌رسد که کمی شیطنت کردند. مگر می‌شود این بدهی با عدم پرداخت سه ماهه بوده باشد؟
به نظر می‌رسد این مبلغ زیادی باشد؛ چراکه شهرداری ماهیانه حدود ۵۰۰ میلون تومان حقوق می‌دهد و به اندازه ۱۳۵ نفر دارند حقوق می‌گیرند.
لذا بستن حساب‌ها احتمالا شکایتی بوده که از قبل مطرح شده و الآن به جواب رسیده است.
از تامین اجتماعی تعجب می‌کنم که یک‌باره به اینجا رسیده. البته اینکه مثلا خبرگزاری تسنیم بحث صبحانه‌خوردن اعضای شورا با شهردار را مطرح کرده و گفته به این مسئله رسیدگی نمی‌شود، به نظرم تسنیم اشتباه کرده است.ما هر دو هفته یک‌بار آقای نجفی را می‌بینیم و بارها و بارها گفته شده که شهرداری سه هزار میلیارد بدهی دارد و تسنیم خواسته این را نشنود.
درست است که ما یک هفته در میان آقای نجفی را ملاقات می‌کنیم ولی خبری که آمد در مورد بسته شدن حساب‌ها، مثل اینکه قرار نبوده ما مطلع باشیم.
به نظر می‌رسد اینجا یک مقدار شیطنت و سوءتفاهم رخ داده است. این امر بسیار سریع قابل حل است و هیچ مشکلی در این باره نیست.
الآن وقت آن است که دوستانمان که مدافع شهرداری قبل بودند این را خوب متوجه بشوند که چه باری بر دوش ماست و وقتی ما بحث بدهی‌ها رو مطرح می‌کنیم، این بدهی‌ها خودش را نشان می‌دهد و وقتی بحث این را می‌کنیم که کف‌گیر شهرداری به ته دیگ خورده، نمی‌توان مدیریت آقای نجفی و شورای پنجم را زیر سوال برد. دوستان ما بایستی در قبال این بدهی‌هایی که تامین اجتماعی داشته، شورای چهارم و دوره مدیریت آقای قالیباف را زیر سوال ببرند که با داشتن آن همه درآمد و فروختن شهر هنوز شهرداری این‌قدر بدهی دارد و مدیریت سه‌ماهه جدید باید تاوان این بدهی و بقیه بدهی‌ها را که 30هزار میلیارد تومان است، بدهد. تسنیم و سایر خبرگزاری‌ها باید به این قضیه توجه بسیار بیشتری داشته‌ باشند و و یک‌بار هم که شده از آقای قالیباف سوال کنند که چرا این حجم از بدهی را به‌جای گذاشته است؟
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها