ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 08
کد خبر: ۹۶۰۲۴
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو گفت: شاید در مسابقات جهانی مدال نگیرم چون ۱۱ ماه بلاتکلیف بودم و اکنون از من انتظار دارند.
تدبیر24»کیانوش رستمی درباره آمادگی خود برای حضور در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان بیان کرد: کمتر از سه ماه تمرین کردم و عالی نیستم. امید به خدا ببینیم چه چیز پیش می‌آید.

رستمی در پاسخ به این پرسش که چرا خبری از رکوردهایش نیست، تصریح کرد: چون خیلی هم خبری نیست (با خنده).

او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که احتمال دارد در مسابقات جهانی مدال طلا نگیرد، تاکید کرد: شاید اصلا مدال نگیرم.من به مسابقات می‌روم و مردم فقط دعایم کنند. شرایط روحی خوبی ندارم. خیلی عزیزانم را از دست دادم و از طرفی تمرینات کمی داشتم.

 او ادامه داد: ۱۱ ماه درباره نحوه تمرین کردنم بلاتکلیف بودم و چند ماه مانده به آغاز مسابقات گفتند بیایم تنها تمرین کنم. چه انتظاری از من دارند که در مسابقات جهانی رکورد بشکنم و اتفاقات خوبی رخ دهد؟

قهرمان المپیک ریو با اشاره به این که گفته می‌شود با دو ماه تمرین کردن هم می‌تواند خودش را به شرایط خوب برساند، گفت: در وزنه برداری اگر یک هفته تمرین نکنی انگار یک ماه تمرین نکرده‌ای، من که ۱۱ ماه تمرین نداشتم. باز هم امید به خدا. سعی می‌کنم حالا که در مسابقات جهانی حاضر شدم دل مردم را شاد کنم. امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد و اگر در مسابقات جهانی شرکت می‌کنم فقط به عشق مردم است.

رستمی در پاسخ به این پرسش که آیا خیلی پایین‌تر از رکوردهایش در المپیک وزنه خواهد زد، تصریح کرد: معلوم نیست شاید از آن بیشتر باشد، شاید کمتر. همه چیز بستگی به مسابقه دارد.

او در واکنش به اشتباه فدراسیون جهانی مبنی بر این که ویزایش صادر نشده است، گفت: شاید نمی‌خواهند من به مسابقات جهانی بروم (باخنده).
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها