بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 05
کد خبر: ۹۶۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد که آشتی ملی فلسطین گزینه راهبردی این جنبش است.
تدبیر24»هیات جنبش حماس در دیدار با هیات سازمان اطلاعات مصر که به منظور پیگیری روند اجرای توافق آشتی ملی به غزه سفر کرده است، خاطر نشان کرد که آشتی ملی گزینه راهبردی این جنبش است.

این دیدار با حضور اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، یحیی سنوار، رئیس این جنبش در نوار غزه، خالد سامی، سرکنسول مصر در فلسطین و همام ابو زید، از مسئولان سازمان اطلاعات این کشور برگزار شد.

طرفین در این دیدار پرونده های آشتی ملی را مورد بررسی قرار دادند و جنبش حماس ضمن تاکید بر تداوم راه آشتی ملی، از نظارت و پیگیری روند اجرای توافقات صورت گرفته در زمینه آشتی ملی توسط مصر تشکر و قدردانی کرد.

حماس در این دیدار هیات سازمان اطلاعات مصر را در جریان اقدامات عملی اتخاذ شده به منظور تسهیل عمل دولت وفاق ملی به مسئولیت های خود در نوار غزه قرار داد.

این جنبش بر لزوم عمل دولت وفاق ملی فلسطین به تفاهم‌های صورت گرفته در قالب توافق آشتی ملی سال ۲۰۱۷ که آن را ملزم به پرداخت حقوق تمامی کارمندان غزه از ماه نوامبر می‌کند، تاکید کرد.

هیات مصری هم در این دیدار خاطرنشان کرد که به پیگیری دقیق و امانتدارانه روند اجرای توافق قاهره پایبند است.

برچسب ها: تدبیر24 ، آشتی ملی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها