ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۹۶۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
فرماندار شهرستان سراوان گفت: اردکانیان، وزیر نیرو بعنوان نماینده شخص رئیس جمهور و هیئت دولت، امروز در شهرستان سراوان حضور خواهند یافت و شرکت در جلسه مشترک شورای اداری شهرستان با حضور مردم سه شهرستان سراوان، سیب و سوران و مهرستان از مهمترین برنامه‌های سفر وی خواهد بود.
تدبیر24»درویش نارویی افزود: پروژه‌های مهم زیرساختی حوزه وزارت نیرو همچون احداث مجتمع آبرسانی منطقه، انتقال آب از دشت مک سوخته به سراوان، احداث شبکه آبرسانی و تصفیه خانه همزمان با اجرای سد ماشکید، ادامه احداث سدهای منطقه، انتقال شبکه‌های برقرسانی، توسعه شبکه‌های روستایی، تأمین برق روستایی و تقویت آنها، خشکسالی و کم آبی‌های منطقه و... را از مهمترین مطالبات مردم منطقه از وزیر نیرو برشمرد.

نارویی در همین راستا مبحث اشتغال، تسریع در تکمیل سایت مجتمع آموزش عالی و تغییر به دانشگاه، محورهای مواصلاتی و احداث باند دوم جاده سراوان خاش، فضای آموزشی، تبدیل مرز کوهک به پایانه رسمی مسافر و بار، کمک به زیر ساخت‌های شهرهای تابعه، تقسیمات کشوری و ارتقاء مناطق شهرستان، گازرسانی، مطالعات و اجرای پروژه فاضلاب شهر سراوان و... را از دیگر مطالبات مردم شهرستان از هیات دولت بیان کرد.

سفر وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به خاش

نماینده مردم شهرستان خاش و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس هم گفت: به دلیل فشردگی برنامه‌های سفر دکتر روحانی و نیز گستردگی استان رئیس جمهور یک شهر از شمال و یک شهر از جنوب استان را جهت دیدار انتخاب و هر کدام از وزرا یا معاونین خود را به شهرهای دیگر جهت جمع آوری مطالبات و مشکلات مردم اعزام خواهد کرد.

به گزارش ایسنا- ‌علی کرد افزود: برای حوزه انتخابیه شهرستان خاش جهرمی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به همراه معاون این وزارتخانه و امیری معاون رئیس جمهوری امروز (شنبه) انتخاب و تعیین شده است.

نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس ‌با اشاره به برنامه های سفر وزیر ارتباطات و معاون رئیس جمهوری، افزود: حضور در شهرستان مرزی میرجاوه و سپس شهرستان خاش و دیدارهای مردمی و شرکت در شوراهای اداری شهرستان های میرجاوه و خاش و جمع آوری مطالبات، مشکلات و نارسایی‌ها از جمله برنامه‌های سفر در حوزه انتخابیه است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها