عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸ آرشیو
مذاكرات وين و دولت آينده محمد صدر

مذاكرات وين و دولت آينده

در پي اعلام اسامي افراد تأييد صلاحيت شده براي حضور در رقابت‌هاي رياست‌جمهوري، گمانه‌زني‌هاي زيادي پيرامون مشخص شدن تركيب تيم سياست خارجي دولت آينده و احتمال ايجاد يك تغيير اساسي در مقايسه با سياست خارجي دولت فعلي مطرح شد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 July 26
کد خبر: ۹۶۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
فرماندار شهرستان سراوان گفت: اردکانیان، وزیر نیرو بعنوان نماینده شخص رئیس جمهور و هیئت دولت، امروز در شهرستان سراوان حضور خواهند یافت و شرکت در جلسه مشترک شورای اداری شهرستان با حضور مردم سه شهرستان سراوان، سیب و سوران و مهرستان از مهمترین برنامه‌های سفر وی خواهد بود.
تدبیر24»درویش نارویی افزود: پروژه‌های مهم زیرساختی حوزه وزارت نیرو همچون احداث مجتمع آبرسانی منطقه، انتقال آب از دشت مک سوخته به سراوان، احداث شبکه آبرسانی و تصفیه خانه همزمان با اجرای سد ماشکید، ادامه احداث سدهای منطقه، انتقال شبکه‌های برقرسانی، توسعه شبکه‌های روستایی، تأمین برق روستایی و تقویت آنها، خشکسالی و کم آبی‌های منطقه و... را از مهمترین مطالبات مردم منطقه از وزیر نیرو برشمرد.

نارویی در همین راستا مبحث اشتغال، تسریع در تکمیل سایت مجتمع آموزش عالی و تغییر به دانشگاه، محورهای مواصلاتی و احداث باند دوم جاده سراوان خاش، فضای آموزشی، تبدیل مرز کوهک به پایانه رسمی مسافر و بار، کمک به زیر ساخت‌های شهرهای تابعه، تقسیمات کشوری و ارتقاء مناطق شهرستان، گازرسانی، مطالعات و اجرای پروژه فاضلاب شهر سراوان و... را از دیگر مطالبات مردم شهرستان از هیات دولت بیان کرد.

سفر وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به خاش

نماینده مردم شهرستان خاش و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس هم گفت: به دلیل فشردگی برنامه‌های سفر دکتر روحانی و نیز گستردگی استان رئیس جمهور یک شهر از شمال و یک شهر از جنوب استان را جهت دیدار انتخاب و هر کدام از وزرا یا معاونین خود را به شهرهای دیگر جهت جمع آوری مطالبات و مشکلات مردم اعزام خواهد کرد.

به گزارش ایسنا- ‌علی کرد افزود: برای حوزه انتخابیه شهرستان خاش جهرمی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به همراه معاون این وزارتخانه و امیری معاون رئیس جمهوری امروز (شنبه) انتخاب و تعیین شده است.

نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس ‌با اشاره به برنامه های سفر وزیر ارتباطات و معاون رئیس جمهوری، افزود: حضور در شهرستان مرزی میرجاوه و سپس شهرستان خاش و دیدارهای مردمی و شرکت در شوراهای اداری شهرستان های میرجاوه و خاش و جمع آوری مطالبات، مشکلات و نارسایی‌ها از جمله برنامه‌های سفر در حوزه انتخابیه است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها