«نه» اصلاح‌طلبان به مذاکره با آمریکا رسولی

«نه» اصلاح‌طلبان به مذاکره با آمریکا

نامه‌ای که اخیرا در رابطه با ضرورت مذاکره مستقیم بدون قید و شرط با ترامپ خبرساز شده از دو زاویه قابل ارزیابی و تحلیل است. منظر نخست انتساب این نامه به جریان اصلاح‌طلب است و منظر دوم در بعد چرایی و چگونگی آن قابل بررسی است و اینکه در این شرایط ضرورتی برای این امر وجود دارد یا خیر و دیگر اینکه آیا اقدام درستی است؟
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
حرکت ترامپ برخلاف جهت جامعه جهانی باوند

حرکت ترامپ برخلاف جهت جامعه جهانی

خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل، اتفاق عجیبی نیست چرا که این کشور پیش از این نیز در راستای حمایت از رژیم صهیونیستی از یونسکو خارج شده بود.
شنبه ۰۲ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 23
کد خبر: ۹۶۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
سرمربی میلان بدشانسی را دلیل تساوی ناامید کننده تیمش برابر بنونتو دانست.
تدبیر24»میلان در نخستین تجربه گتوزو روی نیمکت با تساوی دو بر دو برابر بنونتو متوقف شد. میلان در حالی برابر بنونتو به تساوی دو بر دو دست پیدا کرد که تا دقایق پایانی با نتیجه‌ دو بر یک پیش بود و جالب این که حریف روسونری در 14 بازی قبلی خود تن به شکست داده بود و این نخستین امتیازی بود که آنها به دست آوردند.

گتوزو، سرمربی  میلان بدشانسی را دلیل اصلی ناکامی تیمش می داند. او در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: نمی‌توانم بازیکنان را به خاطر این نتیجه‌ سرزنش کنم. آنها نهایت تلاش خود را به کار گرفتند. گل عجیبی را در دقایق پایانی دریافت کردیم و تنها می‌توانم بگویم که با بدشانسی مواجه شدیم.

او ادامه‌ داد: از بازیکنان تیمم به خاطر تلاش زیادی که در میدان از خود نشان دادند تشکر می کنم. در دیدارهای بعدی باید از نظر بدنی بهتر ظاهر شویم. می‌توانستیم  بهتر از این هم ظاهر شویم. در بعضی از صحنه ها به راحتی توپ را از دست می‌دادیم. بنونتو در این دیدار بازی خوبی را به نمایش گذاشت و بازیکنان این تیم تلاش زیادی از خود نشان دادند. بنونتو به خاطر گلی که دروازه‌بان این تیم به ثمر رساند نخستین امتیاز خود را به دست آورد. این بدشانسی ما است که چنین گلی را دریافت می‌کنیم.

برچسب ها: تدبیر24 ، گتوزو
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها