یک‌نامه و چند نکته رسولی

یک‌نامه و چند نکته

اخیرا آقای محمود احمدی‌نژاد نامه‌ای درخطاب به مقام معظم رهبری تنظیم و منتشر کردند که صرف نظر از سوابق عملکردی و مواضع ایشان در دوره مدیریتی خود چه در استانداری اردبیل، چه در شهرداری تهران و چه در دوره ریاست جمهوری‌اش، می‌توان درباره محتوای آن چون و چرا کرد.
احمدی‌نژاد رجل سیاسی نبود! قنبری

احمدی‌نژاد رجل سیاسی نبود!

محمود احمدی‌نژاد این روزها چنان حرف می‌زند که گویی مردم از یاد برده‌اند که در دوران ریاست‌جمهوری او چه اتفاقاتی افتاده است.
دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
کد خبر: ۹۶۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
یکی از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه زلزله اخیر در کشور، پیشنهاد داد که در امتداد همدلی‌های شیعه و سنّی، پرچم شادباش برافرازیم.
تدبیر24»طیبه سیاووشی  در این زمینه نوشته است:

شدست نور محمد هزار شاخ هزار
گرفته هر دو جهان از کنار تا به کنار(مولوی)

در روزهای پرارزش ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع)، اشک و لبخندمان به هم آمیخته است؛ چراکه گهواره زمین لرزیده و جان و مال هموطنان عزیزمان را در خود فرو برده است. گرچه چهره زمین ترک برداشت و از هم شکافت، ولی از پس شکاف‌ها، اراده‌ اتحاد و همدلی، خود را به زیباترین وجهی نشان داد.

همانگونه که سال‌هاست اختلاف دو روایت در میلاد حضرتش، به بهانه‌ای برای نزدیک شدن دل‌ها و اتحاد بیشتر در هفته وحدت تبدیل شده است، این آزمون طبیعی هم، به آزمون رفاقت و یکدلی بین شیعه و سنی بدل شد تا بار دیگر آشکار شود که در سرودِ برادری هیچکس به یاد تفاوت‌ها نمی‌افتد.

هرساله نغمه‌های شادباش برادران اهل سنت و هموطنان کُرد، در کوی و برزن گوش‌ها را نوازش می‌داد، طنین دف و نغمه‌های تنبورشان امسال شاید کمرنگتر از هر سال شده باشد، از هموطنان عزیزم درخواست می‌کنم در امتداد همدلی‌های شیعه و سنّی، پرچم شادباش میلاد پرسعادت حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی(ص) و میلاد رییس مذهب جعفری را در خیابان‌ها و بر سردر خانه‌ها و مغازه‌ها برافرازند تا این شادی و جشنِ جمعی در کوی و برزن، مرهمی بر صورت خسته‌ تپه‌های کرمانشاه باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها