ترامپ ؛ اسیر برجام خرم

ترامپ ؛ اسیر برجام

دونالد ترامپ پس از سخنرانی پر سرو صدایی که دو ماه پیش ایراد نمود از اعلام پایبندی ایران به تعهداتش در توافق هسته‌ای امتناع کرد تا به خیال خودش ضربه اول را به برجام وارد کرده و سپس برای هر گونه تصمیم گیری، اختیار را به عهده کنگره امریکا بگذارد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
بازگشت سازمان همکاری اسلامی به هدفگذاری نخستین امانی

بازگشت سازمان همکاری اسلامی به هدفگذاری نخستین

چنانکه می‌دانیم، نطفه شکل‌گیری سازمان همکاری اسلامی که در سال‌های گذشته تحت عنوان «سازمان کنفرانس اسلامی» فعالیت می‌کرد، در واکنش به اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی اسرائیل به آتش زدن مسجدالاقصی تشکیل شد.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
کد خبر: ۹۶۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
یکی از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه زلزله اخیر در کشور، پیشنهاد داد که در امتداد همدلی‌های شیعه و سنّی، پرچم شادباش برافرازیم.
تدبیر24»طیبه سیاووشی  در این زمینه نوشته است:

شدست نور محمد هزار شاخ هزار
گرفته هر دو جهان از کنار تا به کنار(مولوی)

در روزهای پرارزش ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع)، اشک و لبخندمان به هم آمیخته است؛ چراکه گهواره زمین لرزیده و جان و مال هموطنان عزیزمان را در خود فرو برده است. گرچه چهره زمین ترک برداشت و از هم شکافت، ولی از پس شکاف‌ها، اراده‌ اتحاد و همدلی، خود را به زیباترین وجهی نشان داد.

همانگونه که سال‌هاست اختلاف دو روایت در میلاد حضرتش، به بهانه‌ای برای نزدیک شدن دل‌ها و اتحاد بیشتر در هفته وحدت تبدیل شده است، این آزمون طبیعی هم، به آزمون رفاقت و یکدلی بین شیعه و سنی بدل شد تا بار دیگر آشکار شود که در سرودِ برادری هیچکس به یاد تفاوت‌ها نمی‌افتد.

هرساله نغمه‌های شادباش برادران اهل سنت و هموطنان کُرد، در کوی و برزن گوش‌ها را نوازش می‌داد، طنین دف و نغمه‌های تنبورشان امسال شاید کمرنگتر از هر سال شده باشد، از هموطنان عزیزم درخواست می‌کنم در امتداد همدلی‌های شیعه و سنّی، پرچم شادباش میلاد پرسعادت حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی(ص) و میلاد رییس مذهب جعفری را در خیابان‌ها و بر سردر خانه‌ها و مغازه‌ها برافرازند تا این شادی و جشنِ جمعی در کوی و برزن، مرهمی بر صورت خسته‌ تپه‌های کرمانشاه باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها