ترامپ ؛ اسیر برجام خرم

ترامپ ؛ اسیر برجام

دونالد ترامپ پس از سخنرانی پر سرو صدایی که دو ماه پیش ایراد نمود از اعلام پایبندی ایران به تعهداتش در توافق هسته‌ای امتناع کرد تا به خیال خودش ضربه اول را به برجام وارد کرده و سپس برای هر گونه تصمیم گیری، اختیار را به عهده کنگره امریکا بگذارد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
بازگشت سازمان همکاری اسلامی به هدفگذاری نخستین امانی

بازگشت سازمان همکاری اسلامی به هدفگذاری نخستین

چنانکه می‌دانیم، نطفه شکل‌گیری سازمان همکاری اسلامی که در سال‌های گذشته تحت عنوان «سازمان کنفرانس اسلامی» فعالیت می‌کرد، در واکنش به اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی اسرائیل به آتش زدن مسجدالاقصی تشکیل شد.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
کد خبر: ۹۶۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
شورای عالی قضایی یمن از دستگاه‌های قضایی و نهادهای ذی‌ربط خواست تا با حس مسئولیت‌پذیری و رعایت منافع عمومی به انجام وظایف خود ادامه دهند.
تدبیر24»شورای عالی قضایی یمن در بیانیه‌ای با تأکید بر حمایت از شورای عالی سیاسی این کشور، عملکرد ارتش و نیروهای امنیتی و کمیته‌های مردمی در حفظ امنیت و ثبات کشور و آسایش عمومی را ستود.

شورای قضایی همچنین از دادستان عمومی کشور خواست تا به وظایف خود طبق قانون عمل کند و به طرف‌های ذی‌ربط دستور دهد تا تمام کسانی را که مرتکب جرمی شدند و یا در امنیت کشور خلل ایجاد کردند، تحت تعقیب قرار دهند و آنها را تحویل دستگاه قضایی دهند تا تدابیر لازم اتخاذ شود و طبق قانون مجازات شوند.

بر اساس گزارش العالم، شورای عالی قضایی یمن اقدامات جنایتکارانه عبدالله صالح و شبه‌نظامیان وابسته به وی اعم از پیوستن به کشورهای ائتلاف متجاوز ضدیمن و دعوت از شهروندان برای نافرمانی عمومی و جنگ داخلی و تخریب املاک و دارایی های عمومی و خصوصی در اغلب شهرها و استان‌ها را محکوم کرد.

شورای قضایی همچنین به دادستانی و تمام افسران قضایی تأکید کرد که به وظایف قانونی خود در جمع‌آوری مدارک و ادله و بازجویی از تمام کسانی که در اقدامات جنایتکارانه مشارکت داشتند، عمل کنند تا این افراد طبق قانون و به طور عادلانه محاکمه شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها