یک‌نامه و چند نکته رسولی

یک‌نامه و چند نکته

اخیرا آقای محمود احمدی‌نژاد نامه‌ای درخطاب به مقام معظم رهبری تنظیم و منتشر کردند که صرف نظر از سوابق عملکردی و مواضع ایشان در دوره مدیریتی خود چه در استانداری اردبیل، چه در شهرداری تهران و چه در دوره ریاست جمهوری‌اش، می‌توان درباره محتوای آن چون و چرا کرد.
احمدی‌نژاد رجل سیاسی نبود! قنبری

احمدی‌نژاد رجل سیاسی نبود!

محمود احمدی‌نژاد این روزها چنان حرف می‌زند که گویی مردم از یاد برده‌اند که در دوران ریاست‌جمهوری او چه اتفاقاتی افتاده است.
دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
کد خبر: ۹۶۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
شورای عالی قضایی یمن از دستگاه‌های قضایی و نهادهای ذی‌ربط خواست تا با حس مسئولیت‌پذیری و رعایت منافع عمومی به انجام وظایف خود ادامه دهند.
تدبیر24»شورای عالی قضایی یمن در بیانیه‌ای با تأکید بر حمایت از شورای عالی سیاسی این کشور، عملکرد ارتش و نیروهای امنیتی و کمیته‌های مردمی در حفظ امنیت و ثبات کشور و آسایش عمومی را ستود.

شورای قضایی همچنین از دادستان عمومی کشور خواست تا به وظایف خود طبق قانون عمل کند و به طرف‌های ذی‌ربط دستور دهد تا تمام کسانی را که مرتکب جرمی شدند و یا در امنیت کشور خلل ایجاد کردند، تحت تعقیب قرار دهند و آنها را تحویل دستگاه قضایی دهند تا تدابیر لازم اتخاذ شود و طبق قانون مجازات شوند.

بر اساس گزارش العالم، شورای عالی قضایی یمن اقدامات جنایتکارانه عبدالله صالح و شبه‌نظامیان وابسته به وی اعم از پیوستن به کشورهای ائتلاف متجاوز ضدیمن و دعوت از شهروندان برای نافرمانی عمومی و جنگ داخلی و تخریب املاک و دارایی های عمومی و خصوصی در اغلب شهرها و استان‌ها را محکوم کرد.

شورای قضایی همچنین به دادستانی و تمام افسران قضایی تأکید کرد که به وظایف قانونی خود در جمع‌آوری مدارک و ادله و بازجویی از تمام کسانی که در اقدامات جنایتکارانه مشارکت داشتند، عمل کنند تا این افراد طبق قانون و به طور عادلانه محاکمه شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها