فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود فلاحت پیشه

فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود

استیضاح به معنای روشن شدن و حق نمایندگان است و تفاوتش با تذکر و سوال این است که در نهایت اگر نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع نشوند و رأی به عدم اعتماد دهند، وزیر استیضاح می‌شود.
نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان کشاورز

نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان

به موجب اصل نودویکم قانون اساسی، 6 نفر حقوقدان عضو شورای نگهبان از حقوقدانان مسلمان رشته‌های مختلف حقوقی به‌وسیله رئیس قوه قضائیه به مجلس معرفی می‌شوند و با رأی مجلس انتخاب می‌شوند.
سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 11
کد خبر: ۹۶۶۹۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۰
سوچی یکی از شهرهای جام جهانی روسیه که به شهری گردشگری معروف است میزبانی چند دیدار از جام جهانی را بر عهده دارد.
تدبیر24»سوچی یکی از شهرهای مزبان جام جهانی روسیه است که قرار است میزبانی چند دیدار از جام جهانی را بر عهده داشته باشد. شهر گردشگری سوچی واقع در کراسنودار در مرز غربی  کشور روسیه قرار دارد. این شهر آب و هوایی معتدل و بیش از ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد. سوچی که در جنوب کشور روسیه قرار گرفته است.

آفتاب این شهر، آب و هوای کوهستانی، چشمه‌های آب معدنی باعث شده است تا از سوچی به عنوان شهر گردشگری در روسیه سخن به میان آورند. همچنین هم‌جواری با کشورهای همسایه و به دلیل حضور ملیت‌های ارمنی و گرجی در خود از تنوع غذایی بالایی برخوردار است.

از جمله جاذبه‌های گردشگری شهر سوچی، می‌توان به دریای سیاه سوچی، پارک ملی سوچی، تئاتر زمستانه سوچی و مجموعه آبشارهای سوچی اشاره کرد که مورد توجه گردشگران و توریست های کشورهای مختلف قرار گرفته است. 

نمایی از کوهستان و جنگل در شهر سوچی

قرن‌ها پیش منطقه‌ فعلی شهر سوچی، تحت تصرف رومیان و یونانیان باستان بود. پس از قرن ششم میلادی بود که به تملک پادشاهی گرج درآمد. از قرن ۱۵ به بعد، توسط حکومت‌های خودمختار اداره می‌شد تا جایی که در اوایل قرن ۱۹ به کشور روسیه پیوست.

از دیگر نکات جالب در این شهر می‌توان به این مورد اشاره کنیم که بزرگ‌ترین آکواریوم آب شور روسیه در این شهر قرار دارد. آکواریوم سوچی نزدیک به ۵ میلیون لیتر آب شور را همراه با ۴۰۰۰ گونه‌ جانوری در خود جای داده است.

* ورزشگاه 

ورزشگاه سوچی برای جام جهانی روسیه

ورزشگاه المپیک فیشت در سال ۲۰۱۳ میلادی تأسیس شده است و ظرفیت آن ۴۰ هزار نفر است و میزبانی رقابت‌های المپیک زمستانی سال ۲۰۱۴ را عهده دار بوده است و حالا قرار است میزبان چند رویداد در جام جهانی روسیه باشد.

این ورزشگاه میزبان چهار دیدار جام جهانی روسیه خواهد بود و یک دیدار از مرحله یک هشتم نهایی و یک دیدار نیز از مرحله یک چهارم نهایی را میزبانی خواهد کرد. این ورزشگاه دولتی است و در اختیار دولت روسیه قرار دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها