یک‌نامه و چند نکته رسولی

یک‌نامه و چند نکته

اخیرا آقای محمود احمدی‌نژاد نامه‌ای درخطاب به مقام معظم رهبری تنظیم و منتشر کردند که صرف نظر از سوابق عملکردی و مواضع ایشان در دوره مدیریتی خود چه در استانداری اردبیل، چه در شهرداری تهران و چه در دوره ریاست جمهوری‌اش، می‌توان درباره محتوای آن چون و چرا کرد.
احمدی‌نژاد رجل سیاسی نبود! قنبری

احمدی‌نژاد رجل سیاسی نبود!

محمود احمدی‌نژاد این روزها چنان حرف می‌زند که گویی مردم از یاد برده‌اند که در دوران ریاست‌جمهوری او چه اتفاقاتی افتاده است.
دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
کد خبر: ۹۶۷۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
آیت‌الله اراکی در سی‌ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی:
این همایش بزرگ چند پیام اصلی و مهم دارد. اول اینکه جامعه اسلامی با دست، زبان و هدف واحد باید در برابر هجوم فرهنگ استکباری، تمدن الحادی و مادی غرب، تهدید و هجوم نظامی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دشمنان، یکپارچه بایستد.
تدبیر24»همه جهان شاهد بود که چگونه این ملت ها با ایستادگی و یکپارچگی و با کمک ایران و برخی کشورهای دوست در برابر هجوم استکبار جهانی با ابزاری به نام داعش پیروز شدند که شاهدی از یکپارچگی ملل اسلامی در برابر تهاجم همه سویه استکبار است.

شکست داعش تنها شکست یک گروه نبود بلکه شکست جهان استکبار در برابر جبهه مقاومت و امت اسلامی بود که این گروهک ها را برای مقابله با اسلام ناب بسیج کرده بود.

یک کمیته اجرایی برای پیگیری پیشنهادات و نظرات مطرح شده در این کنفرانس ایجاد شود تا به صورت مستمر نسبت به پیگیری آن و ایجاد وحدت و زمینه سازی برای تبیین تمدن نوین اسلامی اقدام کند.

تقریب


برچسب ها: تدبیر24 ، بازگشت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها