شرایط آمریکا برای لغو برجام مناسب است؟ بیگدلی

شرایط آمریکا برای لغو برجام مناسب است؟

صحبت‌های اخیر خانم نیکی هیلی جنجال گسترده‌ای در ارتباط با موشک شلیک شده از طرف حوثی‌ها به سمت ریاض بپا کرد که مدعی بود مستنداتی به‌دست آورده که حکایت از این دارد که‌ این موشک‌ها مربوط به ‌ایران است.
زمینه ظهور پوپولیست دیگر مهیاست! زیباکلام

زمینه ظهور پوپولیست دیگر مهیاست!

بخشی از آنچه ناامیدی نسبت به آقای حسن روحانی خوانده می‌شود، ظاهرا در رابطه با شبه‌ائتلافی است که او با اصولگرایان میانه‌رو دارد.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
کد خبر: ۹۶۷۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
اینستاگرام در نسخه 26 نرم افزار خود، دو قابلیت آرشیو و هایلایت را به بخش استوری اضافه کرد.
تدبیر24»همانطور که گفته شد اینستاگرام درحال آزمایش چندین قابلیت جدید است که هم اکنون دو مورد از آنها یعنی قابلیت آرشیو (Archive ) استوری و همچنین هایلایت (Highlights ) استوری را به نسخه 26 نرم افزار خود اضافه کرده است.

چندی پیش اینستاگرام بخشی به عنوان "Archive" اضافه کرده بود که کاربران می توانستند پست های خود را به وسیله آن از صفحه شان حذف و در زمان دلخواه دوباره آن ها را بازگردانند. حال اینستاگرام این قابلیت را به بخش استوری اضافه کرده است و کاربران می توانند استوری هایی که مدت زمانشان به پایان می رسد (پس از 24 ساعت)، در بخش آرشیو نگهداری کنند.

قابلیت هایلایت (Highlights) این امکان را به شما می دهد تا استوری های خود را تمدید کنید تا همانند پست ها در صفحه تان باقی بماند و در زمان دلخواه به صورت دستی حذف شود. همانطور که در تصویر زیر مشخص است استوری های هایلایت شده در بالای پست ها قرار میگیرد.


دو قابلیت آرشیو و هایلایت به بخش استوری اضافه شد

دو قابلیت آرشیو و هایلایت به بخش استوری اضافه شد


مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها