پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد رسولی

پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد

عدم انسجام بین دولت و مردم امروز در رفتار اجتماعی و اقتصادی آحاد مردم و همچنین نظر‌سنجی‌هایی که مراکز معتبر سنجش افکار عمومی انجام دادند، اتفاق افتاده و مشهود است.
الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه فلاحت پیشه

الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه

فروش روزانه پانصد هزار بشکه نفت به روسیه در ازای کالاهای روسی، موضوعی مربوط به سال‌های 92 و 93 است و بحث‌هایش در آن زمان مطرح شد.
يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 22
کد خبر: ۹۶۷۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
اینستاگرام در نسخه 26 نرم افزار خود، دو قابلیت آرشیو و هایلایت را به بخش استوری اضافه کرد.
تدبیر24»همانطور که گفته شد اینستاگرام درحال آزمایش چندین قابلیت جدید است که هم اکنون دو مورد از آنها یعنی قابلیت آرشیو (Archive ) استوری و همچنین هایلایت (Highlights ) استوری را به نسخه 26 نرم افزار خود اضافه کرده است.

چندی پیش اینستاگرام بخشی به عنوان "Archive" اضافه کرده بود که کاربران می توانستند پست های خود را به وسیله آن از صفحه شان حذف و در زمان دلخواه دوباره آن ها را بازگردانند. حال اینستاگرام این قابلیت را به بخش استوری اضافه کرده است و کاربران می توانند استوری هایی که مدت زمانشان به پایان می رسد (پس از 24 ساعت)، در بخش آرشیو نگهداری کنند.

قابلیت هایلایت (Highlights) این امکان را به شما می دهد تا استوری های خود را تمدید کنید تا همانند پست ها در صفحه تان باقی بماند و در زمان دلخواه به صورت دستی حذف شود. همانطور که در تصویر زیر مشخص است استوری های هایلایت شده در بالای پست ها قرار میگیرد.


دو قابلیت آرشیو و هایلایت به بخش استوری اضافه شد

دو قابلیت آرشیو و هایلایت به بخش استوری اضافه شد


مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها