سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 27
کد خبر: ۹۷۲۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی آغاز به کار کرد.
تدبیر24»جلسه علنی امروز (سه شنبه،۲۱ آذرماه) مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور ۲۰۴ نفر از نمایندگان آغاز به کار کرد.

همچنین سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیات رییسه مجلس دستور کار جلسه امروز مجلس را به شرح ذیل قرائت کرد:

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح یک فوریتی اصلاح بند (هـ) تبصره (۱) و الحاق یک بند به تبصره (۹) قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل‌ کشور.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد طرح دو فوریتی اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد استنکاف دولت از اجرای قانون تسهیل جوانان.

گزارش‌ کمیسیون‌ کشاورزی، آب‌ و منابع‌ طبیعی‌ در مورد لایحه حفاظت و بهره‌برداری از منابع ژنتیکی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح الحاق دو تبصره به ماده(۶۱۷) قانون مجازات اسلامی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح استفساریه ماده(۵۹) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح الحاق یک تبصره به ماده (۱۹۰) قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس‌ شورای اسلامی.

س‍ؤال هادی قوامی نماینده  اسفراین، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار از وزیر نفت.

برچسب ها: تدبیر24 ، وزیر نفت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها