در دهه شصت مثل امروز «خودی» و «ناخودی» ندا‌شتیم انصاری

در دهه شصت مثل امروز «خودی» و «ناخودی» ندا‌شتیم

بحث دوره طلائی امام و دهه شصت زمانی که مطرح می‌شود بیشتر از زاویه سلامت نفس مدیران، خلوص انگیزه‌ها و حرکت فداکارانه به سمت اهداف متعالی آن روزها مورد توجه قرار می‌گیرد.
لزوم تکرار تجربه موفق اصلاحات در اطلاع‌رسانی ناصری

لزوم تکرار تجربه موفق اصلاحات در اطلاع‌رسانی

سخنان اخیر رئیس‌جمهور و سخنگوی دولت مبنی بر صحبت شفاف و صریح مدیران دولتی در حیطه اختیاراتشان بسیار مطلوب و پسندیده است.
سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
کد خبر: ۹۷۴۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
عراقچی:
رییس هیات مذاکره‌کننده ایرانی در دهمین کمیسیون مشترک برجام ابراز امیدواری کرد دو طرف بتوانند درباره موارد مطرح در این نشست به راه‌حل مناسب دست یابند.
تدبیر24»سید عباس عراقچی پیش از شروع دهمین کمیسیون مشترک برجام گفت: یکی از موضوعات اصلی ما در این نشست بررسی موارد بدعهدی، تعلل، تاخیر و نقض برجام به ویژه از سوی آمریکا بوده که برخی از این موارد در طول زمان اصلاح شده و برخی از آنها نیز هم‌چنان ادامه دارد.

وی گفت که تا الان برگزاری نشست‌های کمیسیون در دو سال گذشته محمل خوبی برای حل و فصل مشکلات اجرای برجام در همه زمینه‌ها بوده است و امیدواریم در این نشست نیز بتوانیم در این مسیر حرکت کنیم.

معاون ظریف با اشاره به ملاقات‌ها و گفت‌وگوهای انجام شده در روز سه‌شنبه در وین اظهار کرد: روز سه‌شنبه جلسه گروه کاری تحریم را داشتیم که بیش از 4 ساعت طول کشید. هم‌چنین جلسه مربوط به همکاری‌های هسته‌ای را داشتیم و با معاونان وزیران خارجه چین، روسیه، آلمان، فرانسه و هلگا اشمید معاون رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت‌وگوهای مفصل دو جانبه داشتیم و کارشناسان ما هم در حوزه تحریم و هسته‌ای نیز گفت‌وگوهای مفصل داشتند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وی ابراز امیدواری کرد مباحث مطرح در دیدارها و نشست‌های روز سه‌شنبه به خوبی در جلسه اصلی کمیسیون مشترک ایران و 1+5 مطرح و بررسی شود.

عراقچی هم‌چنین از احتمال دیدارهای دوجانبه دیگر با مقامات کشورهای 1+5 بعد از نشست کمیسیون خبر داد.


برچسب ها: تدبیر24 ، عراقچی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها