تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 20
کد خبر: ۹۷۴۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
بیدقتی‌های گسترده کادر پزشکی و بیمارستانی در هندوستان این روزها بشدت خبرساز شده است. در یکی از موارد جدید، جراحان فراموش کردند عضو جراحی‌شده زنی را بخیه بزنند و پس از آن‌که پیکر بیجان وی را به خانواده‌اش تحویل دادند و تظاهراتی در این زمینه صورت گرفت، ناچار شدند با مراجعه به خانه بستگان وی، مشغول بخیه‌زنی در گوشه آشپزخانه شوند!
تدبیر24»بیدقتی‌های گسترده کادر پزشکی و بیمارستانی در هندوستان این روزها بشدت خبرساز شده است. در یکی از موارد جدید، جراحان فراموش کردند عضو جراحی‌شده زنی را بخیه بزنند و پس از آن‌که پیکر بیجان وی را به خانواده‌اش تحویل دادند و تظاهراتی در این زمینه صورت گرفت، ناچار شدند با مراجعه به خانه بستگان وی، مشغول بخیه‌زنی در گوشه آشپزخانه شوند!

 در پی بروز حادثه‌ای برای یک زن ۲۳ ساله که هویت وی «نیتو شارما» اعلام شده، این زن براثر شوک الکتریکی در روستای پاگرانی در منطقه سیرونج جان باخت و پلیس پیکر وی را برای کالبدشکافی به بیمارستانی دولتی در مادایا پرادش هند فرستاد.

بیماری را بدون بخیه‌زدن تحویل خانواده‌اش دادند!


پزشکان پس از کالبدشکافی و نوشتن گزارش خود، پیکر این زن جوان را در بسته پلی‌اتیلن مخصوص مردگان گذاشت و تحویل نزدیکانش داد اما خانواده‌اش پس از بازگشت به محل اقامت خود متوجه شدند پیکر عزیزشان در خونابه غرق شده است و بریدگیها و شکافهای عمیقی در سمت چپ گردن وی ایجاد شده و به حال خود رها شده است.


این موضوع مردم محلی و بستگان دیگر را شوکه کرد و آنها برای اعتراض تظاهراتی را شکل دادند که با انتشار خبر آن تازه مسئولان بیمارستان متوجه شدند فراموش کرده‌اند پس از کالبدشکافی، قسمتهای بریده‌شده را بخیه کنند و جسد را آش‌ولاش به خانواده تحویل داده‌اند!

بیماری را بدون بخیه‌زدن تحویل خانواده‌اش دادند


بنابر این گزارش، مسئولان بیمارستان با فرستادن کسی برای بخیه‌زدن پیکر زن جانباخته، به خانه‌ای که در آن نگهداری می‌شد، در گوشه آشپزخانه شروع به بخیه زدن اعضا و جوارح مرده کردند و بسیاری از مردم معترض هم در این زمان در محل جمع شده بودند.


پس از اعتراضات، سه پرستار به دلیل سهل‌انگاری از کار خود تعلیق شدند. منابع تاییدنشده گفته‌اند فردی که برای بخیه‌زنی فرستاده شده نیز پیرمردی مسن بوده که با نخ و سوزن کار بخیه‌زدن را در گوشه آشپزخانه انجام داده و کار اصلی وی در واقع دستیاری در مرده‌شویخانه بوده است! تصویری که از اقدام به بخیه‌کردن پیکر متوفا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، عنوان یکی از پربیننده‌ترین تصاویر را به خود اختصاص داده است.

برچسب ها: تدبیر24 ، بخیه‌زدن
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها