پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد رسولی

پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد

عدم انسجام بین دولت و مردم امروز در رفتار اجتماعی و اقتصادی آحاد مردم و همچنین نظر‌سنجی‌هایی که مراکز معتبر سنجش افکار عمومی انجام دادند، اتفاق افتاده و مشهود است.
الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه فلاحت پیشه

الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه

فروش روزانه پانصد هزار بشکه نفت به روسیه در ازای کالاهای روسی، موضوعی مربوط به سال‌های 92 و 93 است و بحث‌هایش در آن زمان مطرح شد.
يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 22
کد خبر: ۹۷۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد: ما مخالف هر گونه تعرض به نقش تاریخی اردن در قدس و مقدسات اسلامی و مخالف کامل طرح موسوم به «وطن جایگزین» برای آوارگان فلسطینی هستیم.
تدبیر24»دفتر اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که وی طی تماس تلفنی با عاطف طراونه، رئیس پارلمان اردن، پیامدهای اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را مورد بررسی قرار داده است.

هنیه در این تماس تلفنی خاطرنشان کرد، مرحله کنونی بیش از هر زمان دیگری نیازمند افزایش تلاش‌های مشترک و هماهنگی برای مقابله با این تصمیم است؛ تصمیمی که به منزله تجاوز به فلسطین و کشور پادشاهی اردن و نیز تجاوز به کل جهان اسلام به شمار می‌رود.

رئیس دفتر سیاسی حماس همچنین از تلاش‌های ملک عبدالله بن حسین و نقش پارلمان این کشور و مواضع آشکار و ثابت امان در مخالفت با تصمیم اخیر دونالد ترامپ درباره قدس تمجید و از تحرکات مردمی گسترده در اردن قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، هنیه در این گفت‌وگوی تلفنی تصریح کرد که در این میان، موضع پارلمان اردن از نخستین و قوی‌ترین مواضع سیاسی بود که تاثیر مثبتی بر تحرکات مردمی در کشور دوست و برادر اردن داشت.

عاطف طراونه نیز در این گفت‌وگوی تلفنی اعلام کرد: مسأله فلسطین برای اردن، مسأله‌ای ملی است و مسأله قدس در اولویت پادشاه این کشور و تمامی اردنی‌ها به ویژه پارلمان قرار دارد.

طراونه ضمن تأکید بر اهمیت تداوم همکاری‌ها و هماهنگی و ارتباط مستمر در مرحله آتی، خاطرنشان کرد، باید تمامی طرف‌های پارلمانی در سراسر جهان به تلاش‌های خود برای مقابله با این تصمیم ادامه دهند.

برچسب ها: تدبیر24 ، نقش تاریخی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها