پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد رسولی

پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد

عدم انسجام بین دولت و مردم امروز در رفتار اجتماعی و اقتصادی آحاد مردم و همچنین نظر‌سنجی‌هایی که مراکز معتبر سنجش افکار عمومی انجام دادند، اتفاق افتاده و مشهود است.
الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه فلاحت پیشه

الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه

فروش روزانه پانصد هزار بشکه نفت به روسیه در ازای کالاهای روسی، موضوعی مربوط به سال‌های 92 و 93 است و بحث‌هایش در آن زمان مطرح شد.
شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 21
کد خبر: ۹۷۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰
بعد از گذشت یک هفته از تصمیم جنجالی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی که خشم و ناراحتی جهانی را به دنبال داشت، فعالیت‌های مردمی برای حمایت از قدس همچنان در سراسر جهان ادامه دارد.
تدبیر24»در اردن تجمعی در برابر سفارت آمریکا در پایتخت این کشور در اعتراض به تصمیم جنجالی ترامپ برگزار شد که نمایندگان جنبش اسلامی و گروه‌های مردمی در آن شرکت کردند.

معترضان خواهان قطع روابط کشورشان با رژیم صهیونیستی و اخراج سفیر این رژیم از اردن شدند.

سفارت آمریکا در امان نیز به شهروندان آمریکایی نسبت به اعتراضات مردمی در این کشور و لزوم هوشیاری در این خصوص هشدار داد.

در آفریقای جنوبی نیز هزاران تن در برابر ساختمان پارلمان در شهر کیپ تاون تظاهرات برگزار کردند.

نمایندگان نهادهای جامعه مدنی و سندیکاهای کارگری و همچنین حزب کنگره ملی آفریقا که حزب حاکم ‌در آفریقای جنوبی به شمار می‌آید نیز در این تظاهرات شرکت کردند.

تظاهر کنندگان اعلام کردند که می‌خواهند حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین در برابر اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی نشان داده و اقدام اخیر ترامپ در قبال قدس را محکوم کنند.

در اروپا نیز ده‌ها تن در مقابل سفارت آمریکا در بروکسل تجمع کردند و با سردادن شعارهایی علیه آمریکا، اقدام ترامپ در قبال قدس را محکوم کرده و پرچم‌های فلسطین را بالا بردند.

در استرالیا هم صدها تن در شهر ملبورن در اعتراض به اقدام آمریکا علیه فلسطینی‌ها تظاهرات برگزار کرده و پلاکارت‌هایی حاوی شعارهایی در حمایت از قدس و فلسطین علیه ترامپ و رژیم صهیونیستی در دست گرفتند.

دانشجویان دانشکده علوم سیاسی در پایتخت الجزایر هم روز چهارشنبه برای اعلام محکومیت این تصمیم ترامپ در حیاط این دانشکده تجمع کردند.

اساتید و دانشجویان، سخنرانی‌هایی مبنی بر اینکه قدس پایتخت ابدی فلسطین باقی خواهد ماند، ایراد کردند.

آنها با در دست داشتن پرچم‌های فلسطین و الجزایر بر مواضع رسمی و مردمی کشورشان در قبال حمایت از مساله فلسطین تاکید کردند.

برچسب ها: تدبیر24 ، اعتراضات
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها