ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 25
کد خبر: ۹۷۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
ذبیح‌الله پورشیب:
قهرمان کاراته جهان گفت: خرم از بدنه ورزش است و از مشکلات و پتانسیل های صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش به خوبی آشنایی دارد.
تدبیر24»ذبیح الله پور شیب قهرمان کاراته جهان با استقبال از انتصاب محمد خرم به عنوان سرپرست صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور به خبرنگار برنا گفت: ابتدا جا دارد بنده از وزیر ورزش و جوانان بابت این انتصاب تشکر و قدردانی کنم، به هر حال آقای خرم از بدنه ورزش است و از مشکلات و پتانسیل های این ارگان مهم به خوبی آشنایی دارد و این انتصاب را بنده به فال نیک می گیرم.

وی در ادامه اظهار داشت: من معتقدم جایگاه پیشکسوت در ورزش ما از دیرباز جایگاه رفیع و بسیار بالایی بوده است و این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است که ما به سمتی حرکت کنیم که فرهنگ احترام به پیشکسوت در میان ورزشکاران جوان که به تازگی می خواهند به ورزش حرفه ای ورود کنند والبته سایر ورزشکاران نهادینه شود.

قهرمان کاراته جهان درپایان تصریح کرد: اینکه ورزشکاران بدانند در دوران ورزش حرفه‌ای و زمان بازنشستگی ارگانی از آنها حمایت می کند، باعث دلگرمی بیشتر آنها می‌شود و من برای آقای خرم و سایر همکارانشان آرزوی موفقیت دارم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها