در دهه شصت مثل امروز «خودی» و «ناخودی» ندا‌شتیم انصاری

در دهه شصت مثل امروز «خودی» و «ناخودی» ندا‌شتیم

بحث دوره طلائی امام و دهه شصت زمانی که مطرح می‌شود بیشتر از زاویه سلامت نفس مدیران، خلوص انگیزه‌ها و حرکت فداکارانه به سمت اهداف متعالی آن روزها مورد توجه قرار می‌گیرد.
لزوم تکرار تجربه موفق اصلاحات در اطلاع‌رسانی ناصری

لزوم تکرار تجربه موفق اصلاحات در اطلاع‌رسانی

سخنان اخیر رئیس‌جمهور و سخنگوی دولت مبنی بر صحبت شفاف و صریح مدیران دولتی در حیطه اختیاراتشان بسیار مطلوب و پسندیده است.
سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
کد خبر: ۹۷۴۸۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: من به شخصه به آینده صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان بسیار خوش بین هستم.
 تدبیر24»مرتضی فنونی زاده پیشکسوت ملی پوش فوتبال ایران درباره حضور خرم به عنوان سرپرست صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: وقتی یک ورزشکار تمام تلاش خود را انجام می دهد و به پیراهن مقدس ملی دست پیدا می کند و پس از مدتی این تلاشها به کسب افتخارات برای کشور منتهی می شود و بالاخره در یک روز ورزش حرفه ای برای هر ورزشکاری به پایان می رسد وپس از این برهه مهم زمان بازنشستگی از دنیای حرفه ای شروع می شود که می تواند یک آغاز برای ورزشکاران باشد  و در اینجا است که نقش این صندوق اهمیت بیشتری پیدا می کند.

وی افزود: حمایت مادی و معنوی از یک پیشکسوت که مهمترین روزهای زندگی خود را وقف کسب افتخار برای پیراهن مقدس تیم ملی است،مسولیت سنگینی است و بنده امیدوارم با آمدن آقای خرم که سابقه خوشنامی در مدیریت ورزش کشور را دارند ، شاهد رضایت بیشتر پیشکسوتان و قهرمانان از این ارگان باشیم و من به شخصه به آینده صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان بسیار خوش بین هستم.

ملی پوش سابق باشگاه پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد:رعایت عدالت میان تمامی پیشکسوتان در رشته های مختلف یکی از خواسته های بنده به عنوان یک عضو کوچک از خانواده بزرگ پیشکسوتان است.
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها