در دهه شصت مثل امروز «خودی» و «ناخودی» ندا‌شتیم انصاری

در دهه شصت مثل امروز «خودی» و «ناخودی» ندا‌شتیم

بحث دوره طلائی امام و دهه شصت زمانی که مطرح می‌شود بیشتر از زاویه سلامت نفس مدیران، خلوص انگیزه‌ها و حرکت فداکارانه به سمت اهداف متعالی آن روزها مورد توجه قرار می‌گیرد.
لزوم تکرار تجربه موفق اصلاحات در اطلاع‌رسانی ناصری

لزوم تکرار تجربه موفق اصلاحات در اطلاع‌رسانی

سخنان اخیر رئیس‌جمهور و سخنگوی دولت مبنی بر صحبت شفاف و صریح مدیران دولتی در حیطه اختیاراتشان بسیار مطلوب و پسندیده است.
سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
کد خبر: ۹۷۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
ستاره اسلواک ناپولی بعد از سال‌ها به رکورد گلزنی مارادونا در تیم ناپولی رسید.
تدبیر24»ناپولی دیشب (شنبه) موفق شد با برتری ۳ بر یک برابر تورینو به صدر جدول سری A  صعود کند. اتفاق ویژه‌ در این مسابقه گلزنی مارک همشیک اسلواک بود که صد و پانزدهمین گلش را برای ناپولی را به ثمر رساند تا با رکورد گلزنی دیگو مارادونا، برترین گلزن تاریخ ناپولی برابری کند.

در زیر روند گلزنی مارادونا و همشیک را برای ناپولی مرور می‌کنیم:

۹۵ - تعداد گل‌هایی است که همشیک در سری A  به ثمر رسانده است. در واقع از اولین گلی که او در لیگ فوتبال ایتالیا به ثمر رساند، هیچ هافبکی نتوانسته این قدر گلزنی کند. دیگو مارادونا ۸۱ گل در سری A  به ثمر رسانده است.

۲۹ - تعداد گل‌هایی است که دیگو مارادونا در جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا به ثمر رساند و باعث قهرمانی تیمش در فصل ۸۷ – ۱۹۸۶ شد.

۵ - مارک همشیک پنج گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند که سه گل بیشتر از دیگو مارادونا است.

۱۵ - هافبک ارزشمند اسلواک ناپولی ۱۵ گل خود را از مجموع ۱۱۵ گل از پشت محوطه جریمه به ثمر رساند. او همچنین هشت پنالتی‌ و ۱۵ گل هم با ضربه سر برای تیمش ثبت کرد.

۸۰ - همشیک علاوه بر ۱۱۵ گل برای ناپولی ۸۰ پاس گل هم برای هم تیمی‌هایش مهیا کرده است.

۳۷۷۶ - از اولین گل همشیک در لیگ فوتبال ایتالیا برای ناپولی ۳۷۷۶ روز می‌گذرد. این‌ در حالی است که ۱۱۵ گل ماردونا بین سال‌های ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۱ ثبت شد.

شکست دیروز (شنبه) اینتر باعث شد ناپولی بار دیگر به صدر جدول رده‌بندی سری A  ایتالیا صعود کند و در مسیر قهرمانی قرار بگیرد.

برچسب ها: تدبیر24 ، همیشک
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها