پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد رسولی

پیامد‌های کاهش ضریب اعتماد

عدم انسجام بین دولت و مردم امروز در رفتار اجتماعی و اقتصادی آحاد مردم و همچنین نظر‌سنجی‌هایی که مراکز معتبر سنجش افکار عمومی انجام دادند، اتفاق افتاده و مشهود است.
الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه فلاحت پیشه

الزامات راهبردی رابطه ایران و روسیه

فروش روزانه پانصد هزار بشکه نفت به روسیه در ازای کالاهای روسی، موضوعی مربوط به سال‌های 92 و 93 است و بحث‌هایش در آن زمان مطرح شد.
شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 21
کد خبر: ۹۷۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
ستاره اسلواک ناپولی بعد از سال‌ها به رکورد گلزنی مارادونا در تیم ناپولی رسید.
تدبیر24»ناپولی دیشب (شنبه) موفق شد با برتری ۳ بر یک برابر تورینو به صدر جدول سری A  صعود کند. اتفاق ویژه‌ در این مسابقه گلزنی مارک همشیک اسلواک بود که صد و پانزدهمین گلش را برای ناپولی را به ثمر رساند تا با رکورد گلزنی دیگو مارادونا، برترین گلزن تاریخ ناپولی برابری کند.

در زیر روند گلزنی مارادونا و همشیک را برای ناپولی مرور می‌کنیم:

۹۵ - تعداد گل‌هایی است که همشیک در سری A  به ثمر رسانده است. در واقع از اولین گلی که او در لیگ فوتبال ایتالیا به ثمر رساند، هیچ هافبکی نتوانسته این قدر گلزنی کند. دیگو مارادونا ۸۱ گل در سری A  به ثمر رسانده است.

۲۹ - تعداد گل‌هایی است که دیگو مارادونا در جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا به ثمر رساند و باعث قهرمانی تیمش در فصل ۸۷ – ۱۹۸۶ شد.

۵ - مارک همشیک پنج گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند که سه گل بیشتر از دیگو مارادونا است.

۱۵ - هافبک ارزشمند اسلواک ناپولی ۱۵ گل خود را از مجموع ۱۱۵ گل از پشت محوطه جریمه به ثمر رساند. او همچنین هشت پنالتی‌ و ۱۵ گل هم با ضربه سر برای تیمش ثبت کرد.

۸۰ - همشیک علاوه بر ۱۱۵ گل برای ناپولی ۸۰ پاس گل هم برای هم تیمی‌هایش مهیا کرده است.

۳۷۷۶ - از اولین گل همشیک در لیگ فوتبال ایتالیا برای ناپولی ۳۷۷۶ روز می‌گذرد. این‌ در حالی است که ۱۱۵ گل ماردونا بین سال‌های ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۱ ثبت شد.

شکست دیروز (شنبه) اینتر باعث شد ناپولی بار دیگر به صدر جدول رده‌بندی سری A  ایتالیا صعود کند و در مسیر قهرمانی قرار بگیرد.

برچسب ها: تدبیر24 ، همیشک
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها