ريشه فساد و اخلاق‌‌گرايي عبدی

ريشه فساد و اخلاق‌‌گرايي

امروز برنامه تقدير از روزنامه‌نگاراني كه در نقد و تحليل و افشاي فساد در ٥ سال اخير مطلب نوشته و منتشر كرده‌اند، برگزار مي‌شود.
٩ نكته مصاحبه رييس‌جمهور ابطحی

٩ نكته مصاحبه رييس‌جمهور

روحاني سوال مربوط به سانچي را متفاوت جواب داد. تاكيد روحاني بر اينكه كشتي نفتكش در اختيار وزارت كار بوده و از اين مساله به كوچك كردن بنگاه‌هاي اقتصادي گريز زد جالب بود اما بخش مربوط به خانواده‌هاي آسيب‌ديده در اين حادثه رسمي بود.
سه‌شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
کد خبر: ۹۷۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۰
حضور رییس کمیته ملی پارالمپیک در مجمع انتخاباتی کمیته‌ی ملی المپیک یکی از ابهامات انتخابات آتی است، موضوعی که به نظر می‌رسد باید کمیته المپیک درباره آن اظهارنظر کند.
تدبیر24»کمیته‌ی ملی المپیک برای برگزاری انتخابات از معاون امور قوانین مجلس استعلام گرفته که برگزاری انتخابات با اساسنامه قبلی مشکلی نداشته باشد. معاون امور قوانین مجلس در نامه‌ای که 23 آبان ارسال کرده است اعلام کرده برگزاری انتخابات با اساسنامه فعلی معتبر و قانونی است اما انتزاع کمیته ملی پارالمپیک از کمیته ملی المپیک باید رعایت شود.

با توجه به این که قرار است انتخابات با اساسنامه قدیمی برگزار شود، بنابراین رییس کمیته ملی پارالمپیک هم عضو مجمع محسوب می‌شود. اکنون مشخص نیست با این شرایط رییس کمیته ملی پارالمپیک باید در انتخابات کمیته ملی المپیک شرکت کند یا خیر؟

اعضای هیات اجرایی در این مورد خواستار این شدند این مسئله دقیقا مشخص شود که منظور از رعایت انتراع کمیته ملی پارالمپیک از المپیک چیست؟

اکنون باید دید کمیته ملی المپیک در جهت رفع این ابهام چه اقدامی را انجام می‌دهد، هر چند که تاکنون مسئولان کمیته ملی المپیک نسبت به هیچ گونه از ابهامات انتخابات پاسخگو نبوده‌اند.

برچسب ها: تدبیر24 ، حضور رییس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها