تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 20
کد خبر: ۹۷۷۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
انسان زائیده شرایط نیست، بلکه خالق آن است.
تدبیر24»فیروز قاسمی: انتظار نداشته باشیم که با برخورد احساسی همراه با عصبانیت در جهت تخلیه ناگفته هائیکه در درونمان انباشته شده است تغییری بوجود بیآید.؟!
بلکه با تفکر و اندیشه اصلاحی بدون وابستگی فکری و... با پرسشگری و شفاف سازی تغییرات به وجود میآید.؟
بیاد داشته باشیم برای همه چیزهایی که آرزو داریم به دست آوریم با بالا بردن معیارها و استاندارد ها خود همه آنچه که می خواهیم به دست می آورم.
اگر بخواهید هم می توانید در یک لحظه ناامیدانه خود را دلسرد و دچارحالت افسردگی کنید.
راهش آن است که حواس خود را جمع کنید و روزهای تلخ و خاطرات نامطبوع زندگی خود را به یاد آورید. هر یک از ما تجربه های ناخواشایندی درگذشته داشته ایم.
اگر حواس خود خود را به یکی از وقایع ناخواشایند زندگی متمرکز کنید و آن را در ذهن خود مجسم سازید و درباره آن بیندیشید کم کم آن واقعه در ذهن شما زنده می شود و آنرا احساس می کنید.
آیا تاکنون به تماشای یک فیلم بی ارزش و بد نشسته اید؟
البته این سئول سختی نیست چرا که این روزها فیلم خوب، تاثیر گذار و برخواست از واقعیت بطن جامعه واجتماع  نایاب است، در هرحال حاضرید یک فیلم بد را بارها ببینید؟ با وجودی که فیلم خوب هم نایاب شده است.!؟
مسلما حاضر نیستید ،زیرا از دیدن آن فیلم احساس خوبی به شما دست نمیدهد.
پس چرا یک فیلم بد زندگی را در صحنه خیال خود بارها تماشا می کنید؟
هر زمان که مایل به ایجاد تغییر باشید، اولین کاری که باید بکنید این است که سطح توقعات و انتظارات خود را بالا ببرید و هدف های بزرگ و دور از دسترسی برای خود قایل بشوید. معیارها و استانداردهای خود را ترقی بدهید و طبق آن عمل کنید ،این نیرو در اختیار همه ما هست، به شرط اینکه شهامت داشته باشیم و آنرا بکار گیریم.
یقین داشته باشید هیچ کس بجز خودتان نمی تواند سرنوشت شما را تغییر دهد، لذا در انتظار معجزه نباشید. بلکه با اراده وتفکر و اندیشه ابتدا در خودتان سپس در زمینه هائیکه منجر به رشد آگاهی و پیشرفت جامعه و اجتماع می شود تغییر ایجاد کنید.
ممکن است اکنون بطورجدی به این مهم توجه نکنید، چرا که متاسفانه اغلب ما بیشتر خوب حرف میزنیم و به  راحتی مسئولیت خود را بر دوش دیگری می اندازیم و بی آنکه ریشه یابی کنیم در پی یافتن مقصر و... از کنار این مهم به راحتی عبور می کنیم.
فراموش نکنیم شرایطی که  امروز با عملکردمان در روند جامعه و اجتماع بوجود می آوریم تاثیر مستقیم بر روی  آیندگان دارد، و روزی فرا خواهد رسید که در مقابل پرسشهای آیندگان  قرار خواهیم گرفت، همچنانکه اکنون پدراها و مادرها در مقابل پرسشهای ما قرار گرفتند.
بزرگترین اهرمی که می توانید از آن استفاده کنید دردی است که از درون سرچشمه می گیرد نه از بیرون وبزرگترین درد آن است که بدانید ونتوانید مطابق آنچه که میدانید عمل کنید.
بزرگترین درد آن است که بدانید ونتوانید مطابق آنچه میدانید عمل کنید...
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها