از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 21
کد خبر: ۹۸۱۷۴
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰
رییس پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره ایمنی اماکن و ابنیه پلیس در تهران ارائه کرد و گفت: اماکن و ابنیه جدید پلیس با رعایت اصول پدافند عامل و ضوابط مربوط به مقاومت در برابر زلزله‌ها ساخته شده است.

تدبیر24»سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ ایمنی اماکن و ابنیه پلیس، اظهار کرد: تمامی اماکن و ابنیه جدید پلیس با رعایت اصول پدافند عامل و ضوابط مربوط به مقاومت در برابر زلزله‌ها ساخته شده است تا در صورت بروز چنین حوادثی دچار مشکل نشویم.

وی درباره‌ ابنیه قدیمی پلیس نیز افزود: در این زمینه ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد و هر آنچه که ممکن است برای یک ساختمان قدیمی در تهران رخ دهد برای برخی از این ساختمان‌ها نیز رخ می‌دهد، البته ما بسیاری از اصول را در این زمینه رعایت می‌کنیم  و توصیه‌های لازم در این خصوص ارائه شده است.

رییس پلیس پایتخت با بیان این که معاونت مهندسی ناجا در این زمینه مسئولیت دارد، گفت: همکاران من در این خصوص برنامه داشته و اعلام کرده‌اند اقداماتی در این زمینه انجام داده یا خواهند داد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها