پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 21
کد خبر: ۹۸۴۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
بر همه ما واجب است که به پیشکسوتانمان احترام بگذاریم. نیاز اصلی این قشر، احترام و محبت است. البته باید توجه داشت که بسیاری از پیشکسوتان ما علیرغم افتخاراتی که در گذشته داشتند امروز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند.
تدبیر24»محمدرضا مهدوی بازیکن سابق تیم ملی و پیشکسوت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس راجع مدیریت صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و تغییر و تحولات اخیر آن به رویداد۲۴ گفت: در ابتدا باید از زحمات آقای جمشیدی، مدیرعامل سابق صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان تشکر و قدرانی کنم که چند سالی در این سمت بانی خیر بودند. از طرفی آقای محمد خرم که زبانزد خاص و عام هستند این مسئولیت را پذیرفتند. ایشان و پیش از این مشاور وزیر ورزش و جوانان در حوزه ایثارگران بودند و زحمات زیادی را برای این قشر کشیدند که امیدوارم این روند مدیریتی با قدرت بیشتری دنبال شود.

من اسم ورزشکاران و پیشکسوتان گذشته ورزشی را ثروت‌های خاموش می‌گذارم زیرا آن‌ها زمانی باعث شادی و افتخار ملت بودند و امروز بسیاری از آنان خانه‌نشین هستند و شاید سراغی از آن‌ها گرفته نشود. بر همه ما واجب است که به پیشکسوتانمان احترام بگذاریم. نیاز اصلی این قشر، احترام و محبت است. البته باید توجه داشت که بسیاری از پیشکسوتان ما علیرغم افتخاراتی که در گذشته داشتند امروز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. خود بنده در بین برخی از این عزیزان بوده‌ام و از نزدیک دیده‌ام که چطور آن‌ها در مایحتاج اولیه زندگی خود مانده‌اند. چندباری را در گذشته به یاد می‌آورم که آقای جمشیدی برای ملاقات و کمک به پیشکسوتان ورزشی به بیمارستان آمدند که بسیار حرکتی شایسته بود و ان شاا... آقای خرم تدابیری را بیاندیشند که تا جایی که امکان دارد کار این عزیزان به تخت بیمارستان نیافتد.

اگر ما به پیشکسوتان بها دهیم می‌توانیم از تجربیات گران‌قیمت آن‌ها استفاده کنیم و بی‌شک آقای خرم هم این موضوع را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

در پایان برای آقای خرم در این سمت آرزوی موفقیت دارم و ان شاا... بتوانند به کمک همکاران خود فضای خوبی را برای ورزشکاران و پیشکسوتان ایجاد کنند.

رویداد24
برچسب ها: تدبیر24 ، خرم
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها