ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 25
کد خبر: ۹۸۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
وزیر خارجه روسیه اعلام کرد، نیروهای آمریکایی باید بعد از نابودی تروریست‌ها به طور کامل خاک سوریه را ترک کنند.
تدبیر24»سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در گفت‌وگو با خبرگزاری اینترفاکس گفت، آمریکایی‌ها باید بعد از نابودی کامل بقایای داعش خاک سوریه را ترک کنند و این مساله خیلی زود اتفاق خواهد افتاد.

وی افزود: در این خصوص اظهارات جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا درباره نیت آمریکایی‌ها برای ماندن در سوریه تا زمان تحقق پیشرفت در راه حل سیاسی سوریه تعجب برانگیز است و این گونه القا می‌کند که واشنگتن حق تعیین سطح پیشرفت را برای خود حفظ کرده و می‌خواهد بر بخشی از خاک سوریه تا تحقق نتیجه‌ مورد دلخواهش تسلط یابد.

لاوروف بار دیگر این مساله را تداعی کرد که شورای امنیت با هیچ کار آمریکا و ائتلافش در سوریه موافقت نکرده و دولت سوریه نیز هیچ درخواستی از این کشور و ائتلاف نکرده است.

رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه افزود: طبق قطنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت که آمریکا آن را تایید کرده تنها ملت سوریه تعیین کننده نظام سیاسی خود در آینده هستند و از این دیدگاه ما با آمریکایی‌ها در آینده تماس برقرار می‌کنیم.

لاوروف افزود، به این نتیجه رسیده که همکاری با آمریکا در سوریه ممکن است البته در صورتیکه هدف آمریکایی‌ها مبارزه با تروریسم باشد.

وی بار دیگر یادآور شد، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه و دونالد ترامپ همتای آمریکایی‌اش بیانیه مشترکی را در حاشیه اجلاس همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوس آرام صادر کردند که بر همکاری مشترک در سوریه تاکید داشت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها