بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 08
کد خبر: ۹۸۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به منظور بررسی تحولات صورت گرفته در پرونده‌های آشتی ملی با هم دیدار می‌کنند.
تدبیر24»یحیی سنوار، رئیس جنبش حماس در نوار غزه با عزام احمد، عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و مسئول پرونده روابط ملی با جنبش فتح توافق کردند که عباس و هنیه برای پیشبرد پرونده‌های آشتی ملی و حل مسائل و اختلافات باقی مانده با هم دیدار کنند.

این دیدار به احتمال زیاد زیر نظر مستقیم مصر در قاهره برگزار خواهد شد، اما هنوز زمان دقیق برگزاری آن مشخص نشده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع آگاه همچنین از پیشرفت جزئی در دو پرونده کارمندان و برق غزه خبر داده و اعلام کردند که رامی حمدالله، نخست وزیر دولت وفاق ملی و رئیس کمیته اداری و حقوقی که قرار است مساله کارمندان دولتی در نوار غزه را مورد بررسی قرار دهد، دستور عضویت "محمد رقب" رئیس سابق دفتر کارمندان دولتی و رئیس کنونی دفتر نظارت اداری و مالی در نوار غزه در کمیته اداری و حقوقی را داده است.

گفته می‌شود حمدالله با درخواست حماس برای پیوستن سه تن از کارشناسان به کمیته مذکور را قبول کرده است. این کارشناسان عبارتند از: یوسف کیالی سرپرست وزارت دارایی در غزه، محمد عابد رئیس دفتر کارمندان دولتی و محمد رقب.

برچسب ها: تدبیر24 ، عباس و هنیه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها