نماد گفت‌وگوي ملي مازنی

نماد گفت‌وگوي ملي

نشست روز گذشته سران سه قوه كه به تعبير رييس‌جمهوري، از نظر گردهم ‌آوردن همه مديران ارشد قواي سه‌گانه زير سقف «خانه ملت» بي‌سابقه بود؛ در فضايي همدلانه و به‌دور از هرگونه تنش و ناآرامي برگزار شد و شخصا معتقدم اگر قرار باشد عنواني براي اين نشست بگذاريم، بايد از آن به عنوان «نماد گفت‌وگوي ملي» ياد كنيم...
مشكلات زنان نيازمند همدلي سه قوه سلحشوری

مشكلات زنان نيازمند همدلي سه قوه

جلسه روز گذشته سران قوا كه به ميزباني مجلس شوراي اسلامي و با حضور حجت‌الاسلام حسن روحاني رييس‌جمهوري، علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي و همچنين آيت‌الله صادق آملي‌لاريجاني برگزار شد، نشستي صميمي و دوستانه، با تاكيد بر لزوم همدلي همه قواي سه‌گانه براي حل مشكلات بود.
دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
کد خبر: ۹۹۶۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
نماینده شیراز:
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصی دوراندیش بود، صبر فراوانی داشت و همه جناح ها را می پذیرفت.
تدبیر24»علی اکبری در گفت‌وگو با ایسنا درباره شخصیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، بیان کرد: با همه کم لطفی هایی که در حق ایشان شد، اما ایشان شخصی بود که با متانت و دوراندیشی لنگرگاهی برای جامعه بود. حداقل ما باید در فقدان او، قدر ایشان را بدانیم و به رویکرد و نگاه ایشان به مسائل کلان جامعه احترام بگذاریم.

نماینده مردم شیراز افزود: من شخصا دوماه قبل از فوت ایشان به خدمتشان رسیدم، تاکید ایشان این بود که قدر این روزها را بدانیم و آرامش و وحدت را حفظ کنیم. اجازه ندهیم که از مجلس صدای نفاق بلند شود. جای ایشان در میان ما خالی است. در شرایط کنونی به حضور ایشان نیازمند بودیم لکن حتما مصلحت خداوند بوده که امروز ایشان در میان ما حضور نداشته باشند.

اکبری خاطرنشان کرد: در زمان ایشان سیاست خارجی ما و تعامل با کشورهای منطقه دست برتر را داشت. ایشان همیشه در فعالیت های اجرایی به مسائل بلند جامعه فکر می کرد. امیدوارم ما نیز بتوانیم با نگاه همه جانبه به مسائل کشور توجه کنیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها