کد خبر: ۹۹۶۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
نماینده شیراز:
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصی دوراندیش بود، صبر فراوانی داشت و همه جناح ها را می پذیرفت.
تدبیر24»علی اکبری در گفت‌وگو با ایسنا درباره شخصیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، بیان کرد: با همه کم لطفی هایی که در حق ایشان شد، اما ایشان شخصی بود که با متانت و دوراندیشی لنگرگاهی برای جامعه بود. حداقل ما باید در فقدان او، قدر ایشان را بدانیم و به رویکرد و نگاه ایشان به مسائل کلان جامعه احترام بگذاریم.

نماینده مردم شیراز افزود: من شخصا دوماه قبل از فوت ایشان به خدمتشان رسیدم، تاکید ایشان این بود که قدر این روزها را بدانیم و آرامش و وحدت را حفظ کنیم. اجازه ندهیم که از مجلس صدای نفاق بلند شود. جای ایشان در میان ما خالی است. در شرایط کنونی به حضور ایشان نیازمند بودیم لکن حتما مصلحت خداوند بوده که امروز ایشان در میان ما حضور نداشته باشند.

اکبری خاطرنشان کرد: در زمان ایشان سیاست خارجی ما و تعامل با کشورهای منطقه دست برتر را داشت. ایشان همیشه در فعالیت های اجرایی به مسائل بلند جامعه فکر می کرد. امیدوارم ما نیز بتوانیم با نگاه همه جانبه به مسائل کشور توجه کنیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها