تحرکات پیشنهاددهنده اعطای مدال به قالیباف درحمایت از انصاری لاری
تدبیر24» اسماعیل دوستی که پیش از این به دنبال اهدای مدال خدمت جهادی به محمدباقرقالیباف بود؛ این روزها تلاش زیادی برای شهردار شدن انصاری لاری یکی از هفت گزینه پیشنهادی شورای شهرتهران برای شهرداری تهران دارد و دیدارهایی مختلفی هم به منظور لابی کردن برای این فرد کرده است.

 عضو سابق شورای شهر تهران که به دلیل حمایت از قالیباف و نیز مواضع دوپهلوی خود موفق به حضور در لیست امید اصلاح طلبان نشده و سرانجام با جعل لیست مشابه و هم پیمانی با اصولگرایان حدود 90 هزار رای کسب و کرد و نفر چهل و هفتم انتخابات تهران شد این روزها لابی های گسترده ای برای شهردار شدن محمدابراهیم انصاری لاری آغاز کرده است و معلوم نیست چرا تا کنون رییس منطقه آزاد کیش نسبت به ادامه فعالیت های این فرد واکنش منفی نشان نداده است، به ویژه آنکه این عضو سابق شورای شهر تهران تاکید داشته که نباید افکار عمومی از حضور او مطلع شوند.

این عضو سابق شورای شهر تهران همچنین برای انتخاب شهردار کرج نیز وارد عمل شده و حتی به برخی از اعضای شورای شهر کرج نیز پیشنهاد کرده تا انتخاب شهردار این شهر را به پس از قطعی شدن انتخاب شهردار تهران موکول کند تا اون بتواند در صورت شکست گزینه مورد نظر خود برای شهرداری تهران این فرد را به شهرداری کرج برساند.

همکاری پشت پرده این فرد واکنش برخی از چهره های شاخص اصلاح طلب و ضدفساد را نیز به دنبال داشته و در صورت تداوم این همکاری پشت پرده، احتمالا انصاری لاری نیز آرای لازم برای رقابت با افشانی و محمودحجتی را به دست نخواهد آورد.

گفتنی است که از آبان ماه سال گذشته، اسماعیل دوستی با حکم انصاری لاری، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان مشاور در امور اجرایی منصوب شده است.


اسماعیل دوستی در کنارمدیرعامل سابق خبرگزای فارس

پایان پیام