ورود پلیس راهور به جمع آوری معتادان
تدبیر24»سرهنگ محمد بخشنده با اشاره به استقرار پلیس مبارزه با مواد مخدر در سه منطقه هرندی، شوش و مولوی اظهار کرد: از بیش از ۲۰ روز قبل با هماهنگی‌های انجام شده و به دنبال استقرار همکاران‌مان در سه منطقه شوش، مولوی و هرندی، بخش قابل توجهی از معتادان خیابانی ساماندهی و این افراد از معابر سطح شهر تهران جمع آوری شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از فعالیت گشت‌های ضربت پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد و گفت: هم اکنون‌های گشت‌های ضربت ما در پلیس مبارزه با مواد مخدر به صورت شبانه‌روزی فعال هستند و با توجه به گزارش‌های مردمی در کمتر از ۱۵ دقیقه در محل گزارش شده، حاضر شده و نسبت به برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر و یا ساماندهی معتادان خیابانی وارد عمل می‌شوند.

بخشنده با بیان اینکه این گشت‌ها متشکل از خودروهای بنز و خودروهای حمل متهم است، افزود: علاوه بر گشت‌زنی‌های هدفمند این تیم‌ها و بهره‌مندی از گزارش‌های مردمی، پلیس راهور تهران بزرگ نیز پای کار آمده و در اجرای این ماموریت با ما مشارکت دارد.

بخشنده ادامه داد: در این مشارکت، گشت‌های پلیس راهور و پلیس بزرگرراه‌ها به محض مشاهده معتادان خیابانی، فعالیت خرده‌فروشان و مواردی از این دست، موضوع را به سرعت به تیم‌های گشت ضربت اطلاع‌ داده و تیم‌های گشتی پلیس مبارزه با مواد مخدر سریعا وارد عمل می‌شوند.

به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، طی ۴۵ روز گذشته، میزان کشفیات مواد مخدر تهران بزرگ به نسبت مدت مشابه سال قبل ۶۰ درصد و میزان دستگیری‌ها در این حوزه نیز حدود ۷۰ درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام