قانون‌شکنی شجاعی و دژاگه!
تدبیر24»شجاعی و دژاگه دارند در تیم تبریزی می‌درخشند، آن‌ها از افت خود به‌خاطر کیفیت لیگ ایران نترسیدند و راهی کشور شدند و به سابقه ذهنی هیچ‌کس توجه نکردند.
پیش از آن‌ها بازیکنی مثل «فریدون زندی» شماره ۱۰ تیم مطرح کایزرسلاترن وقتی به ایران برگشت به استیل‌آذین پیوست و گرچه بعدش راهی استقلال و حتی الاهلی شد، اما دیگر هیچ‌وقت در حد و قواره ستاره بوندس‌لیگا دیده ظاهر نشد. درست مثل مهدوی‌کیایی که در بازگشت به ایران تا پوشیدن پیراهن داماش هم پیش رفت، یا نکونام که از بستن بازوبند کاپیتانی در لالیگا به میان‌داری زمین سایپا رسید و در نهایت فوتبال را کنار گذاشت. به این ترکیب «آندرانیک تیموریان» را هم اضافه کنید که وقتی شانس پیشرفت در «بولتون» و فوتبال اروپا را داشت به ایران آمد و در همین تراکتورسازی که این روز‌ها محل درخشش لژیونر‌های برگشته است، کم‌کم از سطح فوتبال حرفه‌ای دور شد و راه گسترش فولاد و ماشین‌سازی را پیش گرفت.
با تمام این‌ها حالا «اشکان دژاگه» و «مسعود شجاعی» با بالاترین سطح آمادگی در تراکتورسازی هستند. آن‌ها ثابت کردند که بی‌مشتری نبودند که راهی لیگ ایران شدند، بلکه در یک شرایط مذاکراتی خوب چه از نظر مالی و چه رفاهی و شاید مشورتی با سرمربی تیم ملی، راه تبریز را پیش گرفتند و با قدرت در سطح اول فوتبال ایران توپ می‌زنند.