درخواست مهم برانکو از پرسپولیس
تدبیر24»برانکو ایوانکوویچ قبل از ترک تهران از مدیران باشگاه درخواست جذب حداقل ۳ بازیکن برای لیست بزرگسال و ۵ بازیکن در لیست‌های دیگر کرده بود. این موضوع را حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس نیز به ما گفته بود: «باشگاه به دنبال جذب حداقل ۹ بازیکن در رده‌های مختلف است تا لیست‌هایش را پر کند، اما این موضوع بستگی به نظر برانکو دارد که چند نفر را از لیست ۱۸ نفره خارج کرده و به دنبال چند بازیکن جدید باشد.»
با این حال برانکو در مورد جذب بازیکنان جدید یک خط قرمز دارد که آن را در جلسه با ایرج عرب، سرپرست کنونی باشگاه در میان گذاشته است: «قیمت بازیکنان جدید نباید بیشتر از بازیکنان فعلی پرسپولیس باشد.»
این موضوع آن‌قدر ذهن عرب را درگیر خود کرده که او در مصاحبه‌هایش مدام روی این موضوع اشاره دارد و می‌گوید: هر بازیکنی بگیریم نمی‌تواند پیشنهادی بالاتر از قرارداد بازیکنان فعلی بدهد وگرنه مذاکرات به همین علت نقض می‌شود. به خصوص این اتفاق در مورد جذب رضا قوچان‌نژاد رقم خورده و عرب از پیشنهاد مالی این بازیکن حیرت‌زده است. او تأکید دارد حتی برای قوچان‌نژاد نیز حاضر نخواهد شد روی اصول و قوانین جذب بازیکن که توسط برانکو تبیین شده، پا بگذارد. گفته می‌شود قوچان‌نژاد خواستار قراردادی ۸۰۰ هزار دلاری با باشگاه پرسپولیس بوده، اما اختلاف باشگاه با این بازیکن چیزی بیش از ۳۵۰ هزار دلار است!