خیابانی از کی‌روش کینه دارد؟

تدبیر24»جواد خیابانی در حالی نزدیک ۶ دقیقه در فوتبال آسیایی علیه کارلوس کی‌روش حرف زد و گفت مردم ایران گرسنه نیستند و اگر نان هم برای خوردن نداشته باشند، به همسایه نان قرض می‌دهند که کی‌روش اصلاً نگفته بود مردم ایران نان برای خوردن ندارند.

کی‌روش گفت: «در حالی که دستیاران من غذا را برای خوردن نداشتند و حقوق‌شان عقب افتاده بود، دستیاران برانکو با پرواز درجه یک به ژاپن رفتند.»

در این‌که کی‌روش نباید پای برانکو را وسط می‌کشید شکی نیست، اما کاش جواد خیابانی هم عجله نمی‌کرد و اول متن کامل حرف‌های کارلوس را می‌شنید و بعد واکنش نشان می‌داد.

البته گروهی از حامیان کی‌روش در فضای مجازی به خیابانی حمله کرده و به او تهمت زده‌اند، چون کارلوس قرارداد جیووا و تیم ملی را به دلیل کیفیت پایین این برند، فسخ کرد خیابانی از او شاکی است. ماجرا به سال ۹۵ برمی‌گردد که جواد خیابانی نایب‌رئیس شرکت بازرگانی ورزشی پارس بود و این شرکت واسطه قرارداد فدراسیون فوتبال و جیووا... همان قراردادی که منجر به رونمایی از زیرپیراهن (!) تیم ملی شد و کارلوس هم با انتقاد از کیفیت پایین پیراهن‌ها، فدراسیون فوتبال را وادار به فسخ‌اش کرد.

صدالبته بخش عمده حرف‌های جواد خیابانی منطقی بود و او درست می‌گفت که کی‌روش نباید در این مقطع حساس، تنش ایجاد کند، ولی کارلوس اصلاً نگفت ایرانی‌ها نان ندارند بخورند و سر سفره‌شان غذا نیست.