قتل زن آملی توسط وهابیون ؟
تدبیر24:فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: موضوع قتل اخیر یک زن در آمل ریشه در اختلافات خانوادگی داشته و ربطی به وهابیت ندارد.

سرهنگ محمدصادق پهلوان در گفت‌وگو با ایسنا اظهارکرد: شاکی پرونده که خود متهم به قتل همسرش است، قبل از دستگیری ادعا کرده بود که وهابیت در این حادثه نقش داشته و باعث انشار این خبر دروغ در میان مردم شده تا با این عمل قتل را برعهده‌ی این گروه بیاندازد.

فرمانده انتظامی آمل با اشاره بر اینکه این شایعات مربوط به قتل این زن و ارتباط آن با وهابیت نباید در اذهان عمومی جایی داشته باشد تاکید کرد: این در حد یک شایعه است و متهم که همان همسر مقتول است در تحقیقات به قتل همسرش اعتراف کرده و داستان فریبنده وهابیت را برای فرار از جرم ساخته است.

پهلوان علت وقوع این جنایت را اختلاف خانوادگی عنوان کرد و گفت: صمد.الف 35 ساله متهم به قتل در پی مشاجره لفظی با مقتوله با ضربه‌ به سر او را بیهوش کرده، سپس با انتقال وی به جنگل‌های اطراف این شهرستان ضرباتی با سنگ به سر وی می‌زند و همسرش را در حالی که هنوز زنده بود، رها می‌کند و می‌رود.

وی افزود : مقتوله به علت شدت جراحات وارده به کما می‌رود که توسط نیروی انتظامی پیدا می‌شود و به بیمارستان منتقل شد اما علی‌رغم تلاش پزشکان وی جان باخت.

پهلوان تصریح‌کرد: انتظار می‌رود مردم با بینش بالا اجازه ندهند، این شایعات در دل خانواده‌ها رعب و وحشت ایجاد کند.