روز ما نبود
تدبیر24»اتلتیکومادرید در نخستین بازی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا برابر رم بدون گل مساوی کرد. دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت‌: دروازه‌بان تیم حریف شب فوق‌العاده‌ای را سپری کرد. ما شانس گلزنی داشتیم با این حال از بازی شاگردانم راضی هستم. تنها نتوانستیم گلزنی کنیم و پیروز میدان شویم. با تغییر در ترکیب، تیم شرایط بهتری پیدا کرد. در نیمه نخست موقعیت‌های گل آشکاری داشتیم و آنتوان گریزمان، سائول نیگس و کوکه می توانستند گلزنی کنند اما روز ما نبود. در روند خوبی قرار داریم و یک امتیاز از این بازی نیز ارزشمند است.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه‌ افزود: از عملکرد بازیکنانم رضایت دادم. در نیمه نخست با چهار هافبک می خواستیم توپ ربایی کنیم و پرس انجام دهیم. در نیمه دوم از بازیکنان با سرعت بالا در حمله بهره بردیم. همان طور که تصور می‌کردیم اتفاق افتاد و تنها دروازه‌ حریف باز نشد. گلزنی از همه چیز مهم‌تر است.

سیمئونه درباره رم گفت‌: تیم بزرگی است که بازیکنان خوبی دارد. با سرمربی جدیدش حریف آسانی به شمار نمی‌رود. آن ها سریع هستند و در ضربات ایستگاهی خوب عمل می‌کنند. چلسی، رم و ما تا انتهای این بازی‌ها  برای صعود رقابت خواهیم کرد.