پس از امضا؛ حمايت مشروط عباس عبدي

پس از امضا؛ حمايت مشروط

توافق راهبردي ايران و چين امضا شد. البته مجلس موجود ايران در عمل فاقد جايگاهي است كه در اين باره ورود كند و اطلاعات مفيدي را در اختيار افكار عمومي قرار دهد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
همكاري ايران و چين مهرداد پشنگ‌پور

همكاري ايران و چين

امضا و اعلام برنامه جامع همكاري ايران و چين موج گسترده‌اي از اعترض‌هاي مردمي را به وجود آورد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 11
کد خبر: ۱۱۵۶۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
با وجود نزدیک شدن به هفته‌های میانی فوتبال در رده باشگاهی اروپا هنوز هم تیم‌های بزرگ زیادی هستند که انتظارات را برآورده نکرده‌اند.
تدبیر24»بعضی از تیم های بزرگ اروپایی برآورده کردن انتظارات که هیچ، بازی‌های بی‌نهایت کسل‌کننده‌ای را به نمایش می‌گذارند که بعضاً با روح باشگاه در تضاد است. در این میان سهم بعضی از این تیم‌های مطرح کم و سهم تیم‌هایی دیگر بیشتر است. پیش از اینکه رقابت‌های این هفته فوتبال در اروپا به پایان برسد، وضعیت تیم‌های بزرگ ۵ لیگ معتبر اروپایی که این روز‌ها فوتبال کسل‌کننده‌ای را به نمایش می‌گذارند، مورد بررسی قرار گرفته است.

۱۰- بایرن‌مونیخ (نیکو کواچ)
این‌طور حس می‌شود که از شروع فصل بایرن‌مونیخ تبدیل به تیم بی‌رمقی شده است؛ سطح بازی معمولی که هم‌تیمی‌های لواندوفسکی و روبن به نمایش می‌گذاشتند دستخوش تغییرات زیادی شده. این تیم در خلق موقعیت‌های گل و بازی تماشاگرپسند تا قبل از رقابت‌های این هفته با مشکل زیادی مواجه بوده است. بایرنی‌ها در بوندس‌لیگا در رده چهارم و در لیگ قهرمانان اروپا در رده دوم گروه‌شان ایستاده‌اند. نیکو کواچ حداقل نشان داده در ابتدای راه نتوانسته با فرهنگ این باشگاه کنار بیاید.
با کسل‌کننده‌ترین تیم‌های اروپا آشنا شوید

۹- آث‌میلان (جنارو گتوزو)
الان چند سالی می‌شود که آث‌میلان در بیابان‌های ناشناخته‌ای گم شده و هنوز هم مسیر درست را پیدا نکرده است. با وجود خرید‌های خوبی که این باشگاه داشته و گونسالو ایگواین را هم خریده است، جنارو گتوزو هنوز موفق نشده تیمش را منقلب و تبدیل به یکی از جنگنده‌های لیگ ایتالیا کند. آن‌ها هنوز هم نتایج سینوسی می‌گیرند و نشانی از میلان قدرتمند دهه پیش ندارند. وضعیت خود گتوزو هم در این باشگاه علامت سؤال است؛ شرایط به گونه‌ای رقم خورده که شاید ونگر به این باشگاه بیاید.
با کسل‌کننده‌ترین تیم‌های اروپا آشنا شوید

۸- شالکه (دومنیکو تدسکو)
با وجود بازی‌های نسبتاً خوب و نتایج قابل قبولی که در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به دست آورده‌اند، بازیکنان شالکه هنوز در بازی‌های بوندس‌لیگا به خودباوری نرسیده‌اند. این تیم که در لیگ قهرمانان در گروهش دوم است در ارائه بازی‌های تهاجمی ضعف مفرط دارد؛ نشان به آن نشان که بعد از ۸ مسابقه فقط ۵ گل در لیگ زده‌اند. آماری بسیار ضعیف برای یکی از تیم‌های خوب آلمانی که زمان زیادی از درخشش آن نمی‌گذرد. با این نتایج تدسکو و تیمش در رتبه شانزدهم جدول رده‌بندی قرار دارند.
با کسل‌کننده‌ترین تیم‌های اروپا آشنا شوید

۷- رم (اوزبیو دی فرانچسکو)
جا گرفتن تیمی مثل رم که در فصول اخیر فوتبال جذابی را به نمایش گذاشته در این رده‌بندی، به اندازه کافی غافلگیر‌کننده است. با این حال این موضوع یک واقعیت است؛ رمی‌ها از ابتدای این فصل انجام بازی مؤثر را به دست فراموشی سپرده‌اند و دیگر خبری از کار‌های گروهی و بازی‌های منسجمی که دست‌کم در فصول اخیر به نمایش گذاشته‌اند، نیست. این تیم با وجود خط حمله خوبی که در اختیار دارد نیاز به تلاش بیشتری دارد تا بتواند دوباره خودش را در سطح لیگ ایتالیا بالا بکشد.
با کسل‌کننده‌ترین تیم‌های اروپا آشنا شوید

۶- تاتنهام (مائوریسیو پوچتینو)
شروع رقابت‌های این فصل برای پوچتینو و تیمش به اندازه کافی مبهم و پیچیده شده است. درست است که تاتنهام هنوز هم یکی از بخت‌های اصلی برای قرار گرفتن در جمع بیگ فور لیگ برتر انگلیس است ولی نمایش این تیم در این روز‌ها چندان باب میل نیست. از قرار معلوم بازیکنان این تیم روز‌های خوبی را سپری نمی‌کنند. هری کین در همان ۵ گل زده اش غرق شده و هوگو لوریس، دروازه‌بان آن‌ها هم هنوز در حال و هوای جام جهانی است و قصد خارج شدن از آن فضا را ندارد.
با کسل‌کننده‌ترین تیم‌های اروپا آشنا شوید

۵- رئال‌مادرید (جولن لوپتگی)
شاید کمتر کسی تصور می‌کرد رفتن کریس رونالدو از رئال‌مادرید این‌قدر خط حمله این باشگاه را ضعیف کند. رئالی‌ها در نبود او زجر می‌کشند. این تیم پیش از ال‌کلاسیکو فقط ۱۳ گل در لالیگا زده که همین موضوع تأثیر زیادی در نتایجش داشته است. رئال بدترین شروع تاریخش در لیگ را تجربه می‌کند و این موضوع صلاحیت لوپتگی، سرمربی اسپانیایی اش را هم زیر سؤال برده است. شرایط برای سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا به گونه‌ای رقم خورده که هر روز شایعه اخراجش منتشر می‌شود.
با کسل‌کننده‌ترین تیم‌های اروپا آشنا شوید

۴- اتلتیکومادرید (دیگو سیمئونه)
چه بلایی بر سر اتلتیکومادرید آمده است؟ تیمی که فصل گذشته قهرمان لیگ اروپا شده و عنوان نایب‌قهرمانی در لالیگا را به خودش اختصاص داده در این فصل پرقدرت نشان نمی‌دهد. در واقع برای مشخص شدن ضعف مفرط اتلتی در این روز‌ها کافی است نمایش آن‌ها برابر دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا دوباره دیده شود. کسی هیچ شناختی از آن اتلتیکو با آن شیوه بازی عجیبش نداشت. اتلتیکو این روز‌ها برای فرار از بحران مقطعی اش رو به توپ‌های بلند آورده است؛ آیا به راستی دوره آن‌ها تمام شده است؟
با کسل‌کننده‌ترین تیم‌های اروپا آشنا شوید

۳- والنسیا (مارسلینو گارسیا)
عجب شروع فاجعه‌باری برای کوندوگبیا و هم‌تیمی‌هایش! والنسیا سیر نزولی اش در رقابت‌های لالیگا را تداوم بخشیده و تا رتبه چهاردهم جدول هم پایین رفته است. بدتر اینکه این تیم نمی‌تواند نمایشی در حد و اندازه‌های اسمش داشته باشد. تیم مارسلینو از ابتدای فصل فقط ۷ بار در گشودن دروازه رقبا موفق نشان داده تا این دلیل روشنی برای بی‌رمق بودن نتایج این فصل باشد. نتایجی که شاید بیش از هر زمان دیگری مربی این باشگاه که فصل پیش روز‌های خوبی را رقم زد به در‌های خروجی نزدیک کرده باشد.
با کسل‌کننده‌ترین تیم‌های اروپا آشنا شوید

۲- منچستریونایتد (ژوزه مورینیو)
در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر، منچستریونایتد فقط سایه‌ای از خودش بوده است. حتی فصل گذشته هم تیم مورینیو کسل‌کننده بازی می‌کرد ولی امسال تفاوتش در این است که کسل‌کننده بازی می‌کنند ولی نتیجه هم نمی‌گیرند. بعضی از بازی‌های این تیم بیش از اندازه خسته‌کننده است و مخاطب را حتی تشویق نمی‌کند که بازی را تا دقیقه ۹۰ ببیند. ژوزه مورینیو که مقصر اصلی این روز‌های تیمش است، نتوانسته انسجام لازم را به وجود بیاورد و به در‌های خروجی باشگاه نزدیک شده است.
با کسل‌کننده‌ترین تیم‌های اروپا آشنا شوید

۱- موناکو (ژاردیم/تیری آنری)
موناکو در صدر تیم‌های کسل‌کننده این روز‌های فوتبال اروپا قرار می‌گیرد. آن‌ها با ثبت فقط یک برد، در رده نوزدهم و یکی مانده به آخر جدول رده‌بندی لیگ یک فرانسه قرار گرفته‌اند و در لیگ قهرمانان اروپا هم فقط یک امتیاز دارند. لئوناردو ژاردیم با استفاده از سیستم‌های مختلف تلاش زیادی کرد تیم را احیا کند ولی موفق نشد تا از تیم برکنار شود و تیری آنری، بازیکن و اسطوره سابق باشگاه جایش را بگیرد. آنری هم از زمان ورودش به این باشگاه هنوز رنگ برد را به چشم ندیده تا موناکو روز‌های تاریکی را تجربه کند.
با کسل‌کننده‌ترین تیم‌های اروپا آشنا شوید
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها