ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 13
کد خبر: ۱۲۱۰۲۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
کمتر از 4 ماه دیگر تا انتخابات مجلس باقیمانده است، انتخاباتی که حتما باید در مسیر افزایش مشارکت مردم در آن حرکت کنیم.
تدبیر24»متاسفانه بعد از افزایش قیمت بنزین، برخی نارضایتی ها شکل گرفت و ابهاماتی برای مردم ایجاد شد. با اینکه اصل این حرکت درست بود اما باید نهادهای مدیریتی و مسئولان مردم را نسبت به درست بودن این تصمیم اقناع کنند. انتقاداتی که مردم دارند باید توسط دولتمردان، نمایندگان و دیگر مسئولان شفاف و روشن پاسخ داده شود. 

ما نمایندگان مجلس قول ها و وعده هایی به مردم داده‌ایم و مسئولیت هایی در قبال آنها داریم، دولتمردان هم مسئولیت هایی دیگر دارند، همه باید در کنار هم تلاش کنیم ضمن عمل به مسئولیت هایمان کاری نکنیم اعتماد مردم آسیب ببیند. اگر این مسیر دنبال نشود قطعا باعث دلسردی مردم خواهد شد و بر میزان مشارکت آنها در انتخابات نیز تاثیر می گذارد.

البته ذکر یک نکته ضرورت دارد، در ناآرامی های اخیر برخی رفتارهای هنجارشکنانه هم شاهد بودیم که حکایت از آن داشت که مدیریت این رفتارها و آشوب ها خارج از کشور بوده است. متاسفانه در نتیجه همین آشوب ها بسیاری از اموال عمومی و حتی اموال مردم آسیب دید و از بین رفت. باید با شناسایی و برخورد با این افراد، آسیب های وارد شده به مردم جبران شود. 

دولت هم وعده هایی به مردم داده که نگران شرایط اقتصادی بعد از گران شدن بنزین نباشند، باید همه تلاش کنیم تا این وعده ها محقق شده و دغدغه مردم رفع شود.

خوشبختانه تا به امروز مردم همیشه در مقاطع حساس به پشتیبانی نظام آمده اند و حمایت خود را در انتخابات نشان داده اند. امیدواریم مردم آگاه باشند و اجازه ندهند این اتفاق ها که هدایت شده از خارج از کشور و با هدف بی اعتماد کردن آنها و حتی کاهش مشارکت شان در انتخابات است، آن ها را از حضور در پای صندوق های رای دور کند. 


اصغر سلیمی،نماینده سمیرم در مجلس دهم
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها