عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۷۰ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۵۴
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 12
کد خبر: ۱۲۱۵۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
سوزان ساراندن جو بایدن و دمکرات‌ها را به در مورد پرداخت مرحله سوم بسته‌های حمایتی به استعمال روش "جلب و تغییر" متهم کرد. او پنجشنبه ۴ فوریه در صفحه‌ی توییترش نوشت: "چک‌های ۲ هزار دلاری که وعده داده بودید چه شدند؟"

تدبیر24»ساراندن می‌نویسد: "بقای [برخی] به تفاوت میان بسته‌های ۱۴۰۰ و ۲ هزار دلاری بستگی دارد. اگر رأی‌دهندگان احساس کنند که دمکرات‌ها از روش [فریب] "جلب و تغییر" استفاده کرده‌اند، تعجب نکنید وقتی در انتخابات سال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ شرکت نمی‌کنند."

بازیگر فیلم "تلما و لوییز" (Thelma & Louise) از وعده‌ پرداخت بسته‌های حمایتی ۲ هزار دلاری توط بایدن در کارزار تبلیغاتی انتخابات ۲۰۲۰ می‌گوید که قرار بود در حین پاندمی کمکی به مردم آمریکا کند. در حال حاضر قرار است ۱۴۰۰ دلار به افرادی با درآمد سالیانه ۵۰ هزار دلاری و ۲۸۰۰ دلار به زوج‌هایی با درآمد سالانه ۱۰۰ هزار دلاری پرداخت شود.

به گزارش 30نما ساراندن در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا از حامیان سناتور "برنی سندرز" بود و پس از آنکه در مصاحبه با MSNBC گفت که او و دیگر حامیان سندرز ممکن است از "هیلاری کلینتون" به عنوان نامزد حزب دمکرات پشتیبانی نکنند، با انتقادات زیادی مواجه شد.

یک سال بعد، ساراندن بار دیگر از "هیلاری کلینتون" انتقاد کرد  گفت: "معتقد بودم که او بسیار، بسیار خطرناک است. [اگر او رئیس جمهور می‌شد] هنوز در حال جنگ بودیم و هنوز در حال فرکینگ."

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها