عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۷۰ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۵۴
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 12
کد خبر: ۱۲۱۶۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
روز گذشته، کاردی‌ بی رپر و ترانه‌سرا ۲۸ ساله آمریکایی توییت جالبی در مورد هدیه روز ولنتاین منتشر کرد.

تدبیر24»او در این توییت نوشت: "بله! مردان هم لایق دریافت هدیه در روز ولنتاین هستند، اما این هدیه باید قیمت کم‌تری از هدیه‌ای که به دخترها داده می‌شود، داشته باشد! پس اگر یک پسر برایت گل خرید، تو هم برای او علف بخر!"

انتقاد شدید کاربران از توییت جنجالی کاردی بی

در‌نهایت، این توییت کاردی بی با واکنش‌های زیادی روبرو شد و جنجال بسیاری به پا کرد. کاربران زیادی از کاردی بی انتقاد کرده و گفته‌اند: "تو خودت در روز ولنتاین برای پارتنرت، کادوهای گران قیمتی از جمله یک ماشین لامبورگینی خریده‌ای؛ پس این توییت چه معنایی دارد!"

کاردی بی: ما در کادو دادن برابر بوده‌ایم!

به نقل از سیگاتک کاردی بی هم به این واکنش‌ها پاسخ داد و نوشت: "آن زمان که من برای پارتنرم لامبورگینی خریدم، یک انگشتر ۵۵۰ هزار دلاری در دست چپم و یک انگشتر ۴۰۰ هزار دلاری در دست راستم بود. هزاران دلار دیگر در کیفم که متعلق به برند Hermès بود، وجود داشت! همچنین، کلی جواهرات دیگر! حالا می‌بینید که یک ماشین لامبورگینی یا یک ماشین رولز-رویس در برابر این‌ها چیزی نیست! پس ما در کادو دادن برابر بوده‌ایم!؟"

برچسب ها: تدبیر24 ، خواننده
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها