عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۴ آرشیو
مذاكرات وين و دولت آينده محمد صدر

مذاكرات وين و دولت آينده

در پي اعلام اسامي افراد تأييد صلاحيت شده براي حضور در رقابت‌هاي رياست‌جمهوري، گمانه‌زني‌هاي زيادي پيرامون مشخص شدن تركيب تيم سياست خارجي دولت آينده و احتمال ايجاد يك تغيير اساسي در مقايسه با سياست خارجي دولت فعلي مطرح شد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۴
يکشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - 2021 September 26
کد خبر: ۱۲۳۰۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۷
مدتی قبل زنی تنها در پارک المهدی تهران با مردی آشنا شد که سرنوشت زندگی‌اش را دستخوش تغیرات زیادی کرد.

تدبیر24»بابک خسروی، مددکار اجتماعی است و در یکی از صدها مأموریتی که در حرفه‌اش داشته با زنی روبه‌رو شده که توانسته جان او و فرزند متولد نشده‌اش را نجات دهد.

مدتی قبل، یکی از مددکاران اجتماعی در حال گشت‌زنی در پارک المهدی تهران در محدوده میدان آژادی بود که ناگهان با زنی بدحال روبه‌رو شد. این زن که باردار و در آستانه وضع حمل بود برای پیدا کردن همسرش به تهران آمده و دچار مشکلاتی شده بود که با پیگیری بابک خسروی این زن در همان روز وضع حمل کرده و در روزهای بعدی همسرش را نیز که به دلیل اعتیاد کارتن خواب شده بود، پیدا کرد.

روایت این مددکار اجتماعی ببینید:


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها