عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۲۱ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰۲
شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - 2022 November 26
کد خبر: ۱۲۳۰۹۰
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸
در گفت‌وگو با تدبیر24 مطرح شد/
روز گذشته در صحن علنی مجلس شورای اسلامی صحبت‌هایی خلاف واقع به نقل از وزیر پیشنهادی تعاون،کار و رفاه اجتماعی زده شد که با تکذیبه‌ی عبدالملکی و دیگر نمایندگان همراه بود.

روزگذشته صحن علنی مجلس شورای اسلامی صحبت‌هایی خلاف واقع به نقل از وزیر پیشنهادی تعاون،کار و رفاه اجتماعی زده شد که با تکذیبه‌ عبدالملکی و دیگر نمایندگان همراه بود.

طبق ادعای نماینده‌ی مخالف، عبدالملکی در جلسه فراکسیون گام دوم انقلاب اظهار داشت که من به رییس‌جمهور نزدیک هستم و در صورت عدم اعتماد مجلس وزیر بعدی را من انتخاب می کنم.

هرچند عبدالملکی این نقل قول را صحیح ندانست اما دیگر نمایندگان از جمله احمدحسین فلاحی از اعضای هیات موسس فراکسیون انقلاب نیز این اظهارات را تکذیب کرد، وی با رد این دست بی‌اخلاقی‌ها و ادعاهای خلاف واقع در گفتگو با تدبیر24 تاکید کرد: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی فردی متخصص، توانمند و با انگیزه است و برنامه‌های خوبی برای بهبود فضای کسب و کار دارد و ما ایشان را در فراکسیون مربوطه تایید و به ایشان  اطمینان می کنیم .

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها