عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۵۲ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۳۶
يکشنبه ۰۵ تير ۱۴۰۱ - 2022 June 26
کد خبر: ۱۲۳۱۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
شهردار تهران در دیدار با عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ، بر تعامل جدی در استفاده از ظرفیت‌های جامعه پزشکی در ارتقا سلامت مردم و همچنین بر ارائه خدمات و تسهیلات ویژه به جامعه پزشکی تاکید کردند.
شهردار تهران در دیدار با عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ، بر تعامل جدی در استفاده از ظرفیت‌های جامعه پزشکی در ارتقا سلامت مردم و همچنین بر ارائه خدمات و تسهیلات ویژه به جامعه پزشکی تاکید کردند.
دکتر زاکانی در این دیدار ضمن تقدیر از فداکاری های جامعه پزشکی در مبارزه با کرونا و تاکید بر حفظ شان و منزلت جامعه پزشکی، ضمن بیان نیازهای حوزه سلامت و رفع آنها در بهره مندی از جامعه پزشکی در بخش دولتی و خصوصی، بر تسهیل شرایط ارائه خدمات به آنان تاکید کردند و تداوم ارتباط با نظام پزشکی تهران بزرگ و انجام برنامه های مشترک جهت ارتقا سلامت شهروندان تهرانی را خواستار شدند

دکتر رئیس زاده نیز در این دیدار ضمن درخواست برگزاری جلسات مشترک بین حوزه سلامت شهرداری و نظام پزشکی تهران بزرگ، بر استفاده بیشتر از امکانات و فضاهای بهداشتی-درمانی شهرداری توسط اعضای نظام پزشکی تاکید کردند و پیشنهاد کردند با تشکیل کارگروه‌های مشترک دائمی، شرایط بهبود کسب و کار جامعه پزشکی در تهران و رفع مشکلات آنها فراهم گردد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها